logo

Dünya Tulum Ve Müzik Festivali Galası İptal Edildi

Artvin Valiliği ve Artvin Belediyesinin katkılarıyla yapılan Vira Kültür, Sanat Gençlik ve Spor Derneği tarafından 08.08.2015 Cumartesi akşamı düzenlenecek olan Uluslararası Tulum ve Müzik Festivali Gala programı Şehit haberi üzerine iptal edildiği açıklandı.

Artvin Belediyesi sosyal paylaşım sayfasından yapılan açıklama da; Şırnak ilinin Cizre ilçesinde PKK ‘lılar tarafından düzenlenen hain saldırıda Yusufeli Dokumacılar köyünden hemşerimiz Polis memuru Salih Hüseyin Parça şehit olduğunu bu yüzden Festival Gala Programının iptal edildiğini duyurdu.

Duyuru ‘da; “Artvin Valiliği ve Artvin Belediyesinin katkılarıyla yapılan Vira Kültür, Sanat Gençlik ve Spor Derneği tarafından bu akşam düzenlenecek olan Uluslararası Tulum ve Müzik Festivali Gala programı dün gece Şırnak ilinin Cizre ilçesinde PKK ‘lılar tarafından yapılan hain saldırı sonucu ilimiz Yusufeli ilçesine bağlı Dokumacılar köyünden 22 yaşındaki Salih Hüseyin Parça şehit haberi üzerine program iptal edilmiştir. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyor kederli ailesinin, Artvin’imizin ve Yusufeli’mizin başı sağ olsun. Tüm halkımıza saygıyla duyurulur” İfadeleri yer aldı.

Etiketler:
Share
580 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?