logo

Dualar İle Umre Yolunu Tutular

Borçka’dan 11 kişi Umre için kutsal topraklara dualarla uğurlandı.

Kuran-ı Kerim Tilaveti ve İlahilerin okunduğu törende Borçka İlçesi kafile başkanı Bilal Çağır tarafından verilen bilgide “Hizmet Turizmin Artvin’de 248. Umre Organizasyonunda Borçka ilçemizde 6’sı bayan, 5’i erkek olmak üzere 11 kişi, Artvin genelinde ise 80’i bayan 50’si erkek olmak üzere 130 kişi Trabzon –  Medine hattından mukaddes kutsal topraklara ibadetlerini yapmak üzere gideceklerini” ifade etti.

Otobüs Terminalinde Belediye Başkanı Aslan Atan tarafından; “Kutsal topraklarda yapacağınız ibadet ve dualarınız kabulünü temenni ederim. Allah’ın izniyle sağlıklı ve huzurlu gidip geri dönmenizi nasip etsin. Mukaddes kutsal topraklarda bizler için de bol bol duanızı esirgemeyin” diyerek Borçka’dan Umreye giden 11 kişi çeşitli hediye takdiminde bulundu.

Borçka Belediyesi Otobüs Terminalindeki uğurlama törenine Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Okuyan, İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Kalender, AK Parti Borçka İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, Belediye Meclis Üyesi Nusret Yıldız, umreye gidenlerin akrabaları ve çok sayıda Borçka halkı dualar eşliğinde Umre’ye uğurladılar.

 

Share
459 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?