logo

Doruk Optik 3’üncü Şubesini Artvin Merkezde Açtı

Artvin’in tanınmış simalarından aynı zamanda Off – Road Spor Kulübü yönetim kurulu üyesi olan Tolga Şatır’ın işletmeciliğini yaptığı Doruk Optik törenle hizmete girdi.

 

Artvin Çarşı Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde ki iş yerinin açılışına Artvin Valisi Kemal Cirit, Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan, CHP Artvin İl Başkanı Ali Yücel Kurt, Aydemir Akköy, İl Sağlık Müdürü Abdullah Güleç, , Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bahattin Yetim ve davetliler katıldı.

İş yerinin Açılışını Artvin Valisi Kemal Cirit Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan ve İş Yeri Sahibi Tolga Şatır’la birlikte gerçekleştirdi. İş yeri açılışı öncesi kısa bir konuşma yapan Vali Cirit Artvin’de yeni bir iş yerinin açılışında olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Cirit;  “Tolga kardeşimizi Off- Roaddan tanıyoruz ama Artvin’e böyle bir tesisi kazandırması çok önemli. Optik deyince akla gözlük geliyor. Bende gözlük kullanan birisiyim. Burada ki katılımcıların yaklaşık yüzde 10’u da gözlük kullanıyordur. Ben genç girişimci kardeşimizi kutluyorum. Açılan her tesisin Artvin’e, Artvin’in ticaret hacmine önemli katkı sunacağını düşünmekteyim. Artvin’e hayırlı olmasını dilerken Tolga Kardeşimize de bol kazançlar diliyorum” diye konuştu.

Açılış sonrası Vali Cirit ve beraberinde ki protokol üyeleri optik mağazasını gezerek işletme hakkında Tolga Şatır’dan teknik bilgiler aldı.

Açılış sonrası gazetemize bilgi veren iş yeri sahibi Tolga Şatır kardeşi Ergün Şatır’ın tavsiyeleriyle optik sektörüne girdiğini ifade etti. Şatır; “Kardeşimin İzmit ve Samsun’da optik sektöründe dükkânları var. Onun tavsiyesi ve öncülüğünde burada bu iş yerini açtık. SGK ile anlaşmalı çalışacağız. Bunun yanı sıra güneş gözlüğü ve optik adına aklınıza gelebilecek her şeyi bulabilirisiniz” dedi.

Share
1120 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?