logo

Doktorlarımız Artvin’e Hayırlı Olsun

Artvin Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından yapılan toplantıda 12 Uzman ve 1 Pratisyen hekim Artvin Devlet Hastanesi’nde çalışmak üzere sözleşme imzaladı.

 

Artvin Kamu Hastaneleri Birliği tarafından yapılan açıklamada; “Kurum Başkanlığımızca 2 Şubat 2016 tarih 486 sayılı yazı ile Genel Sekreterliğimize gönderilen hekimlerimize ait kadrolardan açık bulunan kadrolar için 4924 sayılı kanun kapsamında sözleşme imzalanmıştır.

Kurum Başkanlığımızca 2 Şubat 2016 tarih 486 sayılı yazı ile Genel Sekreterliğimize gönderilen hekimlerimize ait kadrolardan açık bulunan kadrolar için Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Eğitim Salonunda 1 Nisan 2016 tarihinde Artvin Devlet Hastanesinde görev yapan mevcut sözleşmeli hekimlerimizin yanı sıra yeni 12 Uzman ve 1 Pratisyen hekimimiz ile Genel Sekreterimiz Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ arasında 4924 sayılı kanun kapsamında sözleşme imzalanmıştır. Bu sözleşme ile 13 hekimimiz daha gelecek yıllarda hizmet vermeyi taahhüt etmişlerdir. Artvin ilimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verildi.

Share
1060 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?