logo

Dik Duran Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’nu Destekliyoruz


Yüksel Kantar
yukselkantar@08olay.com

AK Parti kurucu Genel Başkanı ve 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, halkın ekseriyetinin desteğini alarak ülkemizi 12 yıl kesintisiz tek başına başarı ile yönetti. Bu süre zarfında dik duruşu, kararlılığı, çalışkanlığı, azmi ve fedakarlığı herkes tarafından kabul edildi. Ülkemizi her alanda büyüten, geliştiren ve kalkındıran cesur yürek şahsiyete ve onun yol arkadaşlarına desteklerimiz ülkemiz adına devam etmektedir.

Yine bu hareket içinde Ülkemizin  yetiştirdiği  yiğit, çalışkan, akademisyen, siyasetçi, diplomat bugünkü Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar yüklendiği Dışişleri Baş danışmanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve hali hazırda  Başbakanlığı görevlerinde başarılı performansı ile hem seçmenimiz hem de tüm Türkiye tarafından takdir topladı. 28 Ağustos 2014 yılında başbakanlık görevini aldıktan sonra hükümetteki başarısı, özellikle 7 haziran 2015 Genel seçim kampanyası sürecinde meydanlarda gösterdiği performans, Parti içindeki ılımlı mütevazı, planlı ve programlı yönetim anlayışı, koalisyon kurma görevi süresince yürüttüğü ılımlı ve yapıcı tavrı gerek tabanımız ve de gerekse kamuoyu tarafından donanımlı bir lider olduğunu gösterdi.

Ülkemizin yetiştirdiği bu iki devlet adamı ve onların yol arkadaşları olan geçmişten bugüne tüm genel ve yerel yöneticiler de arkasında durdu ve durmaya devam ediyor. Ülkemizin menfaatini her zaman kendi menfaati üzerinde tutan bir anlayışın liderleri ve onların destekçileri her zaman hizmeti birinci sırada tuttu. Bu noktada 3 Kasım 2002’de AK Parti’nin  tek başına iktidara gelmesi ile Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında yolumuza devam ettik ve ediyoruz. Demokrasi dışı yöntemlerle milli iradeyi al aşağı edip yıllarca ülkemizi koalisyonlara ve antidemokratik yöntemlere karşı çıkmayı demokrat anlayışımız gereği kabul etmedik. İşte bunun için   AK Parti’ye ve milli iradeye karşı  yapılan darbe girişimlerini bertaraf eden dik duruşu, demokratlığı ve cesur yürekli  Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’dır. İşte onun için  bizler Dik Duran Adam Recep Tayyip Erdoğan’ı, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu  ve onların yol arkadaşını SEVİYORUZ VE DESTEKLİYORUZ.

Bizler Hükümete karşı 367 darbe girişimi garabetini dik duruşu ve cesareti ile elinin tersi ile iten Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler milletin desteği ile iktidara gelen meşru hükümete karşı gerçek dışı delillerle  kapatma davasına karşı dik duran Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, bu ülkede eşi başörtülü olan bir şahsı Cumhurbaşkanı seçtirmeyiz diyen anlayışa karşı dik duran Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, 17 ve 25 aralık hükümete karşı düzmece ve komplolarla hükümete karşı  yürütülen darbe girişimlerini  bertaraf eden Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, Ülkemize Marmaray, hızlı trenler, havaalanları, duble yollar, metrolar, üniversiteler, barajlar, nükleer santraller, köprüler, modern adliye sarayları, milli tank, milli helikopter, boğazın altına tüp geçit, dev şehir hastaneleri, dar gelirlilere konut, başörtüsüne serbestlik, siyeri nebi ve Kur-an’i Kerim’in orta öğrenimde seçmeli ders olmasını sağlayan Recep Tayyip Erdoğan-Ahmet Davutoğlu ve onların yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, ülkemizin en önemli sorunu olan terörü bitirmek için çözüm sürecini eksikliklerine rağmen başlatan, 3. Havaalanını, 3. Boğaz köprüsünü başlatan, üniversite harçlarını kaldıran, ortaöğretim öğrencilerimize ücretsiz kitap temin eden, İMF’nin borcunu sıfırlayan, kamu borç stokunu azaltan, faizleri düşüren, yatırımları artıran, KEY konut edindirme yardımlarını hak sahiplerine iade eden, düşük faizlerle  insanlarımıza yatırım yapmalarını sağlayan, dezavantajlı gruplara yardımlar yapan,  ülkemizde doğal gaz gelen il sayısını 71’e ulaştıran, bölgesel kalkınma ajansları ile bölgelerimizdeki yatırımcılara destek olan, çöp sorununu çözen, katsayı zulmünü bitiren, yükseköğrenim öğrencilerine bursları artıran, okullara bilgisayar sağlayan,  akıllı tahta sağlayan, deniz dolgulu havaalanı yapan, kilometrelerce asfalt döşeyen, kaliteli sağlık hizmet almamızı sağlayan Recep Tayyip Erdoğan-Ahmet Davutoğlu ve onların  yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, Ülkemize yakışan devasa Cumhurbaşkanlığı külliyesini inşa eden, İzmit körfezine köprü inşa eden, Dünya beşten büyüktür diyerek dünyadaki haksızlıklara dur diyebilen,  2023 hedefi koyup, ülkemizi her alanda büyütme kalkındırma ve geliştirme ideali için gece gündüz çalışan Recep Tayyip Erdoğan- Ahmet Davutoğlu ve onların yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bu milletin dua ve destekleri ile yoluna devam eden RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE ONLARIN YOL ARKADAŞLARI tarih yapmaya Allah’ın izniyle ve milletimizin desteği ile devam edecektir. Dualarımız ve desteklerimiz sizinle ta ki bu can bu ten de olduğu müddetçe diyor bu millet.

Selam ve dua ile esen kalın…

Etiketler:
Share
852 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Bu Kayalıklara İlçe Kurulmaz Demiştik Ama Bizi Yanılttılar

  18 Eylül 2018 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  90’lı yılların sonu, 2000’li yılların başıydı. Yusufeli ilçesinde Yusufeli Barajı ve HES inşaatı ve bu inşaat sonrasında Yusufeli ilçesini sular altında kalacak olmasının tartışmaları yaşanıyordu. O dönem DSİ Çoruh Projeleri 26. Bölge Müdürlüğü’nde basın sorumlusu olarak çalışmaktaydım. Tartışmaların odağındaki bir kurumda tam da tartışmaları takip eden birimdeydim. Bu vesile ile de sık sık Yusufeli ilçesine gidip gelirdim ve ilçedeki genel kanaati ölçme şansı bulurdum. Hatta yeni Yusufeli ilçe merkezine ilişkin yapılan araştırmaları ve o bölge...
 • Artvin’de Otobüs Keyfi Yaşanıyor

  14 Eylül 2018 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  Şehirleri şehir yapan unsurların başında hiç kuşku yok ki şehir içi taşımacılıkta otobüslerin kullanılmasıdır. 90’lı yılların sonuna kadar Artvin şehir içi taşımacılıkta alternatife sahip bir ildi. Hatta şehir içi dolmuş hatları yok iken bile Artvin’de şehir içi taşımacılık konusunda halkın taşınması işlemi otobüsler ile yapılırdı. 90’lı yılların başında şehir içi dolmuşların devreye girmesi ile birlikte şehir içi taşımacılıkta Artvin’de iki alternatif var idi. Biri belediye otobüsleri, diğeri ise şehir içi dolmuşlardı. Dr. Emin Özgün’ün başkan...
 • Artvin’deki Köpek Saldırısı Görüntülerin Ulusal Yansıması

  11 Eylül 2018 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  Geçtiğimiz Pazar günü ulusal medyaya bildiğiniz üzere bir görüntü yansıdı. Maalesef hepimizin içini acıtan bu görüntüler ilimizin de kötü reklamı oldu. Konuyla ilgili olarak dün yazdığım yazımda değerlendirmelerde bulunmuştum ve konuyla ilgili olarak yapılanları anlatmıştım. Bugün ki yazımda bu görüntülerin ulusal yansıması, Artvin ile ilgili yanlış anlaşılmaları düzeltilmesi ve yapılanlara ilişkin bilgiler aktaracağım. Bunları yapmadan önce de köpeklerin sahibi ile yaptığım görüşmeyi de sizlere aktarmak istiyorum. Nihayetinde bizler gazetec...
 • Yerel Medyaya Sahip Çıkıyor musunuz?

  07 Eylül 2018 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  Evet, iğneyi kendimize batırdık birazda çuvaldızı Artvin halkına batıralım ve önemli bir konuyu bugün ki yazımızda ele alalım. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı tarafından yapılan bir açıklama ve tespitten bahsedeceğim bugün ki yazımda. Önemli tespitleri içeriyor. Hani, her birinizin başı sıkıştığında ya da tanıtılmak istediğinde veya şirketlerinin açılışlarını halka duyurmak için zaman zaman ihtiyaç duyduğu, en çok da Artvin’in sorunlarının gündeme getirilmesi noktasında dert yandığı o yerel medya var ya onun sorunlarında...