logo

Dik Duran Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’nu Destekliyoruz


Yüksel Kantar
yukselkantar@08olay.com

AK Parti kurucu Genel Başkanı ve 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, halkın ekseriyetinin desteğini alarak ülkemizi 12 yıl kesintisiz tek başına başarı ile yönetti. Bu süre zarfında dik duruşu, kararlılığı, çalışkanlığı, azmi ve fedakarlığı herkes tarafından kabul edildi. Ülkemizi her alanda büyüten, geliştiren ve kalkındıran cesur yürek şahsiyete ve onun yol arkadaşlarına desteklerimiz ülkemiz adına devam etmektedir.

Yine bu hareket içinde Ülkemizin  yetiştirdiği  yiğit, çalışkan, akademisyen, siyasetçi, diplomat bugünkü Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar yüklendiği Dışişleri Baş danışmanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve hali hazırda  Başbakanlığı görevlerinde başarılı performansı ile hem seçmenimiz hem de tüm Türkiye tarafından takdir topladı. 28 Ağustos 2014 yılında başbakanlık görevini aldıktan sonra hükümetteki başarısı, özellikle 7 haziran 2015 Genel seçim kampanyası sürecinde meydanlarda gösterdiği performans, Parti içindeki ılımlı mütevazı, planlı ve programlı yönetim anlayışı, koalisyon kurma görevi süresince yürüttüğü ılımlı ve yapıcı tavrı gerek tabanımız ve de gerekse kamuoyu tarafından donanımlı bir lider olduğunu gösterdi.

Ülkemizin yetiştirdiği bu iki devlet adamı ve onların yol arkadaşları olan geçmişten bugüne tüm genel ve yerel yöneticiler de arkasında durdu ve durmaya devam ediyor. Ülkemizin menfaatini her zaman kendi menfaati üzerinde tutan bir anlayışın liderleri ve onların destekçileri her zaman hizmeti birinci sırada tuttu. Bu noktada 3 Kasım 2002’de AK Parti’nin  tek başına iktidara gelmesi ile Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında yolumuza devam ettik ve ediyoruz. Demokrasi dışı yöntemlerle milli iradeyi al aşağı edip yıllarca ülkemizi koalisyonlara ve antidemokratik yöntemlere karşı çıkmayı demokrat anlayışımız gereği kabul etmedik. İşte bunun için   AK Parti’ye ve milli iradeye karşı  yapılan darbe girişimlerini bertaraf eden dik duruşu, demokratlığı ve cesur yürekli  Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’dır. İşte onun için  bizler Dik Duran Adam Recep Tayyip Erdoğan’ı, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu  ve onların yol arkadaşını SEVİYORUZ VE DESTEKLİYORUZ.

Bizler Hükümete karşı 367 darbe girişimi garabetini dik duruşu ve cesareti ile elinin tersi ile iten Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler milletin desteği ile iktidara gelen meşru hükümete karşı gerçek dışı delillerle  kapatma davasına karşı dik duran Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, bu ülkede eşi başörtülü olan bir şahsı Cumhurbaşkanı seçtirmeyiz diyen anlayışa karşı dik duran Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, 17 ve 25 aralık hükümete karşı düzmece ve komplolarla hükümete karşı  yürütülen darbe girişimlerini  bertaraf eden Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, Ülkemize Marmaray, hızlı trenler, havaalanları, duble yollar, metrolar, üniversiteler, barajlar, nükleer santraller, köprüler, modern adliye sarayları, milli tank, milli helikopter, boğazın altına tüp geçit, dev şehir hastaneleri, dar gelirlilere konut, başörtüsüne serbestlik, siyeri nebi ve Kur-an’i Kerim’in orta öğrenimde seçmeli ders olmasını sağlayan Recep Tayyip Erdoğan-Ahmet Davutoğlu ve onların yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, ülkemizin en önemli sorunu olan terörü bitirmek için çözüm sürecini eksikliklerine rağmen başlatan, 3. Havaalanını, 3. Boğaz köprüsünü başlatan, üniversite harçlarını kaldıran, ortaöğretim öğrencilerimize ücretsiz kitap temin eden, İMF’nin borcunu sıfırlayan, kamu borç stokunu azaltan, faizleri düşüren, yatırımları artıran, KEY konut edindirme yardımlarını hak sahiplerine iade eden, düşük faizlerle  insanlarımıza yatırım yapmalarını sağlayan, dezavantajlı gruplara yardımlar yapan,  ülkemizde doğal gaz gelen il sayısını 71’e ulaştıran, bölgesel kalkınma ajansları ile bölgelerimizdeki yatırımcılara destek olan, çöp sorununu çözen, katsayı zulmünü bitiren, yükseköğrenim öğrencilerine bursları artıran, okullara bilgisayar sağlayan,  akıllı tahta sağlayan, deniz dolgulu havaalanı yapan, kilometrelerce asfalt döşeyen, kaliteli sağlık hizmet almamızı sağlayan Recep Tayyip Erdoğan-Ahmet Davutoğlu ve onların  yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, Ülkemize yakışan devasa Cumhurbaşkanlığı külliyesini inşa eden, İzmit körfezine köprü inşa eden, Dünya beşten büyüktür diyerek dünyadaki haksızlıklara dur diyebilen,  2023 hedefi koyup, ülkemizi her alanda büyütme kalkındırma ve geliştirme ideali için gece gündüz çalışan Recep Tayyip Erdoğan- Ahmet Davutoğlu ve onların yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bu milletin dua ve destekleri ile yoluna devam eden RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE ONLARIN YOL ARKADAŞLARI tarih yapmaya Allah’ın izniyle ve milletimizin desteği ile devam edecektir. Dualarımız ve desteklerimiz sizinle ta ki bu can bu ten de olduğu müddetçe diyor bu millet.

Selam ve dua ile esen kalın…

Etiketler:
Share
682 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Günah Keçisi Tolga Gül, Vurun Abalıya

  21 Eylül 2017 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  Bugün ki yazımızı da kendi içsel isyanımıza ayıralım. Yazımın başlığında da okuduğunuz gibi Artvin’de her alanda aranan bir günah keçisi var ve o günah keçisi benim. İtiraf ediyorum. Beni yok edin. Bitirin. Çöpe atın. Öldürün de kurtarın. Bu sözleri neden dolayı mı sarf ediyorum. Hayatımın her alanında sürekli bir günah keçisi ilan ediliyor olmaktan dolayı sarf ediyorum. Özel hayatımdan sosyal hayatıma kadar her alanda günah keçisi ilan edilmek beni o derece sıktı ki bazen yaşama azmimi bile kaybeder hale geliyorum. Bu sebeple biraz isyanımı...
 • Sosyal Medya Yoluyla Toplumun Bilinç Altına Subliminal Mesaj Yüklüyorlar

  20 Eylül 2017 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  “Sana bir şey göndereceğim oku tamam mı? Banada arkadaşım gönderdi okumadan önce içinden çok istediğin şeyi üç kez tekrarla sonra aşağıdaki yazıyı oku .........Unutma önce üç kez çok istediğin şeyi tekrarla........Bismillahirrahmanirrahim lahavle vela kuvvete illah billahi aliyyül azim. Amin ....bu mesajı 20kişiye gönder dilediğin kabul oluyor. İnanmıyordum ama harbiden oluyor eğer silersen veya.....Göndermezsen. Allah dilediğini kabul etmesin. Şimdi saatine bak 9 dakika sonra seni mutlu eden bir olay olacak ... Çok zor değil kopyala gönder. Ya...
 • TEOG sınavının kalkması nedeni ile söyleyeceklerim var

  20 Eylül 2017 Erhan Kırmızı, Köşe Yazıları

  Kısaca söyleyeceğim. Eğitim ve öğretimin başarılı olması için; 1.Öğretmenlerin maaşlarının yüksek olması gerekir. 2.Tüm okulların eksiksiz olarak eğitim araçları ile donatılması gerekir. 3.Okul bitirildiğinde öğrencilerin hemen iş bulma imkanına sahip olmaları gerekir. İkide bir sistem değişikliği ise gerekmez....
 • Ekonomiye El Atılması Lazım Sayın Cumhurbaşkanım!

  19 Eylül 2017 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  Türkiye’de ekonomik anlamda işlerin yolunda gittiğine dayalı olarak ekonomiden sorumlu bakanların açıklamalarını okuyorum da çok güleceğim geliyor. Sürekli rakamlarla iyi gösterilme çabasında ki ekonomin halkın ekonomisine hiçbir faydası olmadığını artık anlamamız gerekiyor. Şunu unutmamak gerek ki bir ülkede hükümetlerin yıkılışlarının en temel sebeplerinden biri hiç kuşku yok ki rakamsal ekonomik bozukluklar değil vatandaşın cebindeki ekonomik bozukluklardır. Bunu en iyi bilen de hiç kuşku yok ki Adalet ve Kalkınma Partisi’dir. AK Parti’yi ik...