logo

Dik Duran Recep Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’nu Destekliyoruz


Yüksel Kantar
yukselkantar@08olay.com

AK Parti kurucu Genel Başkanı ve 12. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, halkın ekseriyetinin desteğini alarak ülkemizi 12 yıl kesintisiz tek başına başarı ile yönetti. Bu süre zarfında dik duruşu, kararlılığı, çalışkanlığı, azmi ve fedakarlığı herkes tarafından kabul edildi. Ülkemizi her alanda büyüten, geliştiren ve kalkındıran cesur yürek şahsiyete ve onun yol arkadaşlarına desteklerimiz ülkemiz adına devam etmektedir.

Yine bu hareket içinde Ülkemizin  yetiştirdiği  yiğit, çalışkan, akademisyen, siyasetçi, diplomat bugünkü Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu AK Parti’nin kuruluşundan bu güne kadar yüklendiği Dışişleri Baş danışmanlığı, Dışişleri Bakanlığı ve hali hazırda  Başbakanlığı görevlerinde başarılı performansı ile hem seçmenimiz hem de tüm Türkiye tarafından takdir topladı. 28 Ağustos 2014 yılında başbakanlık görevini aldıktan sonra hükümetteki başarısı, özellikle 7 haziran 2015 Genel seçim kampanyası sürecinde meydanlarda gösterdiği performans, Parti içindeki ılımlı mütevazı, planlı ve programlı yönetim anlayışı, koalisyon kurma görevi süresince yürüttüğü ılımlı ve yapıcı tavrı gerek tabanımız ve de gerekse kamuoyu tarafından donanımlı bir lider olduğunu gösterdi.

Ülkemizin yetiştirdiği bu iki devlet adamı ve onların yol arkadaşları olan geçmişten bugüne tüm genel ve yerel yöneticiler de arkasında durdu ve durmaya devam ediyor. Ülkemizin menfaatini her zaman kendi menfaati üzerinde tutan bir anlayışın liderleri ve onların destekçileri her zaman hizmeti birinci sırada tuttu. Bu noktada 3 Kasım 2002’de AK Parti’nin  tek başına iktidara gelmesi ile Kurucu Genel Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın başkanlığında yolumuza devam ettik ve ediyoruz. Demokrasi dışı yöntemlerle milli iradeyi al aşağı edip yıllarca ülkemizi koalisyonlara ve antidemokratik yöntemlere karşı çıkmayı demokrat anlayışımız gereği kabul etmedik. İşte bunun için   AK Parti’ye ve milli iradeye karşı  yapılan darbe girişimlerini bertaraf eden dik duruşu, demokratlığı ve cesur yürekli  Milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan’dır. İşte onun için  bizler Dik Duran Adam Recep Tayyip Erdoğan’ı, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu  ve onların yol arkadaşını SEVİYORUZ VE DESTEKLİYORUZ.

Bizler Hükümete karşı 367 darbe girişimi garabetini dik duruşu ve cesareti ile elinin tersi ile iten Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler milletin desteği ile iktidara gelen meşru hükümete karşı gerçek dışı delillerle  kapatma davasına karşı dik duran Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, bu ülkede eşi başörtülü olan bir şahsı Cumhurbaşkanı seçtirmeyiz diyen anlayışa karşı dik duran Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, 17 ve 25 aralık hükümete karşı düzmece ve komplolarla hükümete karşı  yürütülen darbe girişimlerini  bertaraf eden Recep Tayyip Erdoğan ve onun yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, Ülkemize Marmaray, hızlı trenler, havaalanları, duble yollar, metrolar, üniversiteler, barajlar, nükleer santraller, köprüler, modern adliye sarayları, milli tank, milli helikopter, boğazın altına tüp geçit, dev şehir hastaneleri, dar gelirlilere konut, başörtüsüne serbestlik, siyeri nebi ve Kur-an’i Kerim’in orta öğrenimde seçmeli ders olmasını sağlayan Recep Tayyip Erdoğan-Ahmet Davutoğlu ve onların yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, ülkemizin en önemli sorunu olan terörü bitirmek için çözüm sürecini eksikliklerine rağmen başlatan, 3. Havaalanını, 3. Boğaz köprüsünü başlatan, üniversite harçlarını kaldıran, ortaöğretim öğrencilerimize ücretsiz kitap temin eden, İMF’nin borcunu sıfırlayan, kamu borç stokunu azaltan, faizleri düşüren, yatırımları artıran, KEY konut edindirme yardımlarını hak sahiplerine iade eden, düşük faizlerle  insanlarımıza yatırım yapmalarını sağlayan, dezavantajlı gruplara yardımlar yapan,  ülkemizde doğal gaz gelen il sayısını 71’e ulaştıran, bölgesel kalkınma ajansları ile bölgelerimizdeki yatırımcılara destek olan, çöp sorununu çözen, katsayı zulmünü bitiren, yükseköğrenim öğrencilerine bursları artıran, okullara bilgisayar sağlayan,  akıllı tahta sağlayan, deniz dolgulu havaalanı yapan, kilometrelerce asfalt döşeyen, kaliteli sağlık hizmet almamızı sağlayan Recep Tayyip Erdoğan-Ahmet Davutoğlu ve onların  yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bizler, Ülkemize yakışan devasa Cumhurbaşkanlığı külliyesini inşa eden, İzmit körfezine köprü inşa eden, Dünya beşten büyüktür diyerek dünyadaki haksızlıklara dur diyebilen,  2023 hedefi koyup, ülkemizi her alanda büyütme kalkındırma ve geliştirme ideali için gece gündüz çalışan Recep Tayyip Erdoğan- Ahmet Davutoğlu ve onların yol arkadaşlarını destekliyoruz.

Bu milletin dua ve destekleri ile yoluna devam eden RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE ONLARIN YOL ARKADAŞLARI tarih yapmaya Allah’ın izniyle ve milletimizin desteği ile devam edecektir. Dualarımız ve desteklerimiz sizinle ta ki bu can bu ten de olduğu müddetçe diyor bu millet.

Selam ve dua ile esen kalın…

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Ganimet Hırsı, Resulullah’ın Emrini Bile Unutturmuştu

  22 Ocak 2018 Erhan Kırmızı, Köşe Yazıları

    Savaşın bir neticesi ve sonucu olan ganimet bazen gaye olabiliyor, bu da olumsuz neticeler doğuruyordu. Ganimeti gaye yapan etkenlerden biriside insanlardaki mal kazanma hırsı idi. Bu hırsın menfi sonuçlarının örnekleri çoktur. Hz. Peygamberin gönderdiği bir askeri birlik, baskın yapacakları yere vardıklarında, içlerinden biri atını koşturarak, insanları uyarıyor ve “Şahadet kelimesini söyleyin canınızı koruyun” diyor. Bunun üzerine hepsi Müslüman oluyor. Diğer askerler “Ganimeti bize haram ettin" diyerek arkadaşlarına çıkışıyorlar. G...
 • İslam Hakimiyeti ve Müslüman Hakimiyeti arasındaki farklar

  21 Ocak 2018 Erhan Kırmızı, Köşe Yazıları

    Müslüman Hakimiyeti demek her zaman için İslam hakimiyeti demek değildir. İslam Hakimiyetini kurmak için bu Hakimiyetin tesisinde Müslümanların görev alması beklenir ama bu mecburi değildir. Allah dilerse kâfir, münafık ve fasık bir adamın eli ile de dinine hizmet ettirebilir. İslam Hakimiyeti İslam dininin hakim olması demektir. Müslüman Hakimiyeti ise Müslümanların Hakimiyeti demektir. İslam Hakimiyeti ilkesel bir Hakimiyettir. Müslüman Hakimiyeti ise bir yerde müslümanların sayısal çoğunluğu ele geçirmesi demektir. Müslüma...
 • Komünizmde Kadınların Ortaklaşalığı Var mı?

  19 Ocak 2018 Erhan Kırmızı, Köşe Yazıları

    “..Bir topluluğa olan kininiz, sizi adaletsizliğe götürmesin…” Maide suresi, 8 Giriş Komünizm Türkiyede çoğunluk itibari ile elbette benimsediğimiz biz ideoloji değil. Toplumumuzun ekseriyetinin görüşü Komünizm ile bir birine zıttır. Fakat bu zıtlık “Bir topluluğa olan kininiz, sizi adaletsizliğe götürmesin.” Maide suresi, 8’in bize verdiği ölçü gereği, Komünizm hakkındaki görüşlerimizin de adaletsizliğe varmaması lazım. Çocukluğumdan beri komünizmde kadınların ortak olduğu sözlerini duyardım. Bu konuyu internette biraz ar...
 • AK Parti Eti Bakırdaki işten çıkarmalara müdahale edecektir

  18 Ocak 2018 Erhan Kırmızı, Köşe Yazıları

    Çünkü işten çıkarılan işçiler bu işten çıkarmanın faturasını AK Parti’ye keseceklerdir. Bu fatura elbette olumsuz fatura olacak ve AK Parti oy kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya gelecektir. AK Parti pragmatist yapıya sahip bir parti olarak bu duruma seyirci kalması mümkün değil. 1000 kişinin işten çıkarılması büyük bir olaydır. 3-5 kişinin işten çıkarılması gibi değildir. Toplumsal bir olaydır, sadece Artvin için değil Türkiye hatta dünya için ilgi çekici bir olaydır. Siyaseti etkilememesi mümkün değil. Bu nedenle pragmatist b...