logo

Dernek Başkanından Kınama

Bizim Artvin Platformu Derneği Başkanı Mehmet Ali Ergül bir basın açıklaması yaparak dernek binasına kimliği belirsiz kişilerce yapılan saldırıyı kınadı.

Mehmet Ali Ergül Artvin’de bir süre önce kurulan ilk tanıtım toplantısı da tepkilere neden olan Bizim Artvin Platformu Derneği binası duvarının ve tabelasının kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kırmızıya boyanmasına tepki gösterdi.

Ergül dernek binasının önünde yaptığı açıklamada Bizim Artvin Platformu adı altında kurduğumuz dernekle yola çıktık. Derneğimiz yaklaşık bir ay önce kuruldu. Artvin Halkına hizmet vermek için böyle bir dernek oluşturduk” dedi. Dernek oluşum sürecinde kendileri bazı çevrelerce baskılar yapıldığını söyleyen Ergül Dernek binamıza yapılan saldırıyı ve ortaya çıkana manzarayı Artvin Halkına şikayet ediyorum ve halkımızın takdirine bırakıyorum.

Biz PKK’nın mesajıyla yola çıkmadık. PKK’nın sözleriyle de askerle polisle savaşmadık. Bunu yapanlara karşı biz böyle bir dernek oluşturduk. Artvin’i Artvin Halkı koruyor. Artvin Halkı Artvin’in asıl sahibidir. Bunu yapanlara söylüyorum kendilerine çeki düzen versinler” dedi.

Etiketler: » »
Share
1628 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?
#

Dernek Başkanından Kınama” için 2 Yorum

  1. Yusufelili : diyor ki:

    Bu alçak ve korkak saldırıyı esefle sağcı Yusufelililer olarak kınıyoruz!!