logo

Denizbank’ta Görev Değişikliği

Denizbank Artvin Şubesinde görev değişikliği gerçekleşti. Emekli olan şube müdürü Tekin Aklan’ın yerine KOBİ bankacılığı Portföy yöneticisi Akan Sancar şube müdürü olarak terfi etti.

2011 yılında görkemli bir açılışla hizmete giren Denizbank Artvin Şubesinde görev değişikliği gerçekleşti. Bankacılık sektörünün dev ismi olan Denizbank’ın Artvin şubesinde kuruluşundan bugüne büyük emeği bulunan banka müdürü Tekin Aklan’ın yerine terfi ile KOBİ bankacılığı Portföy Yöneticisi Akan Sancar görevlendirildi.  Emekliliğinden dolayı görevi bırakan Tekin Aklan’ın yerine bir başka Artvinli başarılı bankacı Akan Sancar atandı.

1978 yılında doğan ve doğma büyüme Artvinli olan Akan Sancar, İlk ve Orta eğitim hayatını Artvin’de, üniversite eğitimini ise Zonguldak Üniversitesi Bankacılık bölümünde okuyarak tamamladı. 2004 yılında Bankacılık sektörüne giren Sancar ilk olarak Siirt’te göreve başladı. Memleketi Artvin’e düşkün olan Sancar, memleket özlemi dolayısıyla Siirt’te ki kurduğu düzeni bırakıp istifasını sunarak, memleketi Artvin’e döndü. 2011 yılında Artvin’de hizmete giren Denizbank Artvin şubesiyle memleketinde görev yapmanın mutluluğu içinde olan Sancar şimdi ise çok sevdiği Artvin’de,  meslektaşları ve iş arkadaşlarıyla Artvin halkına hizmet vermek için çalışmalarına başladı. Deniz Bank Artvin Şubesinin kadrosunun tamamının Artvinlilerden oluştuğunu ifade eden Sancar; “Artvin halkına hizmet vermek için buradayız.  Müşterilerimize, tarımsal, bireysel ve Kobi bankacılığında çözüm üretmek için onların ihtiyaçlarına yönelik destekler için buradayız” dedi.

Tarımsal kredilerde her türlü projelere destek veren Denizbank Artvin şubesinde aynı zamanda da şube içi atamalarda gerçekleşti. Denizbank’ın şube içi yeni yapılanmasında, Kobi bankacılığına; bireysel Bankacılığı portföy Yöneticiliği görevini başarılı bir şekilde sürdüren, Uğur Çoruh atandı. Bireysel bankacılık Portföy Yöneticiliği görevine ise Şube Gişe görevini başarılı bir şekilde sürdüren Tunç Elçin atandı.

Etiketler: » » »
Share
3547 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?