logo

Denizbank Şube Müdürü Sancar’dan Önemli Açıklamalar

“Kentsel ve Köysel dönüşüm’deki yeni fırsatlar var”

DenizBank Artvin Şube Müdürü Akan Sancar bankanın kentsel ve köysel dönüşüm alanlarında sunduğu sektörde farklılık yaratan hizmetlerini gazetemize anlattı.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi hizmetleri ile sektöründe farklılaşmayı hedefleyen DenizBank, ticari sorumluluklarının yanı sıra taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde kentsel ve köysel dönüşümde de çalışmalar gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda gazetemizin sorularını yanıtlayan Artvin Şube Müdürü Akan Sancar, gerek deprem felaketinin ardından 6306 sayılı kanuna eklenmesi gündemde olan maddelerin getirdiği  haklar gerekse de köysel dönüşüm kapsamında sağlanan hizmetler konusunda bilgi paylaşımında bulundu. Şube Müdürü Akan Sancar, söz konusu maddenin yasalaşması ile hak sahiplerinin kendi imkânları ile yıktırdıkları orta ve ağırlı hasarlı binaların da kentsel dönüşüm kapsamında kabul edileceğini ve bu durumdaki vatandaşlara sağlayacağı avantajları bulunduğunu belirtti.

“Yeni evlerin teslimine kadar müşterimizin yanındayız”

Artvin Şube Müdürü Akan Sancar, kentsel ve köysel dönüşüm projelerinde DenizBank’ı tercih edecek tüketicilere birçok avantaj sunduklarının altını çizerek şöyle devam etti:

DenizBank olarak kentsel dönüşüm projesinin her aşamasında müşterilerimizin yanındayız. Kentsel dönüşümde DenizBank’ı tercih eden müşterilerimiz uygun koşullarda kredi sahibi olabilecekleri gibi devlet desteklerinden de faydalanabilecekler. Bankamız köysel dönüşüm kapsamında da tarım gelirine sahip çiftçilerimize yılda 1 ödemeli köysel dönüşüm kredi kullanım imkânı sunuyor. Hasat döneminden diğer hasat dönemine ödemeli köysel dönüşüm finansmanı ile üreticimizi Deniz’in ayrıcalıklı dünyası ile buluşturuyoruz. DenizBank olarak Köysel Dönüşüm projesinin ilk yıkım anından yeni evlerin teslimine kadar müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında başarıyla hayata geçirdiğimiz kentsel ve köysel dönüşüm projelerinde olduğu gibi ilçemizde de Bankamızın ayrıcalıklı dünyasını sunmaya, devam edeceğiz.     

Kentsel dönüşüm için DenizBank avantajlarını da açıkladı. Sancar’ın açıklamasına göre DenizBank’ın avantajları24 aya kadar anapara ödemesiz, sadece faiz ödemeli dönem, Devlet katkısı ile 12 aya %0 faiz, 120 aya kadar %0.72 faiz oranı, Tüm DenizBank Şubelerinde, 444 36 34 DenizMortgage iletişim merkezinde ve internet sitesi üzerinden Ücretsiz kentsel dönüşüm danışmanlık hizmeti, Riskli yapı tespit raporu bedeline Deniz katkısı, ayrıca Deniz’in anlaşmalı firmalarından indirimli riskli yapı tespit raporu imkanı, Projenin başından sonuna kadar inşaat tamamlanma garantisi

Köysel dönüşüm için DenizBank avantajları Yılda bir ödeme opsiyonu (Hasat zamanlarında ödeme) Devlet katkısı ile 12 aya %0 faiz, 120 aya kadar %0.77 faiz oranı, Riskli yapı tespit raporu bedeline Deniz katkısı, ayrıca Deniz’in anlaşmalı firmalarından indirimli riskli yapı tespit raporu imkânı, Riskli Yapı Tespit Raporunu, Deniz’in anlaşmalı firmalarından sizlere özel indirim ile alabilirsiniz. Tüm DenizBank Şubelerinde, 444 36 34 DenizMortgage iletişim merkezinde ve internet sitesi üzerinden Ücretsiz danışmanlık hizmeti ile Köysel Dönüşüm hakkındaki tüm sorularınıza yanıt” şeklinde sıralandı.

 

Etiketler:
Share
1394 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?