logo

Demokrat Parti’den Başsağlığı Mesajı

TBMM 10.ve 11.Dönem Demokrat Parti Milletvekilliği yapan Hilmi Çeltikçioğlu’nun ölümünden dolayı Demokrat Parti Genel Sekreteri Ertan Küçükay ile Demokrat Parti İl Başkanı Sevinç Yıldırım birer mesaj yayınlayarak başsağlığı temennisinde bulundular.

Hilmi Çeltikçioğlu’nun ölümünden dolayı ilk mesaj Demokrat Parti Genel Sekreteri Ertan Küçükay’dan geldi. Hilmi Çeltikçioğlu’nun başarılı vekillik hayatı ile Artvin’e kattığı güzel hizmetlerle adından her zaman övgüyle bahsedileceğini mesajında vurgulayan Ertan Küçükay, “Demokrat Parti 10. ve 11. Dönem Artvin Milletvekili Sayın Hilmi Çeltikçioğlu vefat etmiştir. Ailesinin, sevenlerinin ve değerli Artvinli Hemşerilerimizin, Demokrat Parti Camiasının başı sağolsun. Hilmi Çeltikçioğlu’nun mekanı cennet olsun. Kendisi ilimize getirdiği güzel hizmetler ve kişiliğinden dolayı her zaman adından övgüyle bahsedilecek önemli bir değer olarak kalacaktır” ifadelerini kullandı.

Demokrat Parti Artvin İl Başkanı Sevinç Yıldırım’da Hilmi Çeltikçioğlu’nun ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirerek Çeltikçioğlu ailesine ve Demokrat Parti Camiasına başsağlığı diledi.

Etiketler: » » » »
Share
486 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?