logo

Demirci, “Türk Milleti Cumhuriyete Kavuşacaktır”

temel_demirci

Temel DEMİRCİ

4 Haziran Perşembe günü gerçekleştirecekleri büyük mitinge hazırlanan Vatan Partisi, Artvin halkını bir olup, birlik olup, ülkemize sahip çıkmaya davet ediyor.

Vatan Partisi İl Başkanı Temel Demirci; 4 Haziran Perşembe Günü saat 14.00’da Valilik önünde, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in katılacağı mitinge bütün Artvin halkını davet etti.

Vatan Partisi İl Başkanı Temel Demirci yaptığı yazılı basın açıklamasında, “ Yolsuz liderler, halkını ülkesini ülküsünü ekmeğini toprağını satmış, uyutup kandırmıştır. Ve şimdi tek gayeleri Krallık kurmaktır. Türk milleti asla uyuyup yatan bir millet olmamıştır, olamazda! Türk milleti, geleceği hedefleyen, Atatürkçü, cumhuriyetçi, her daim Vatan diye haykıran bir millettir! Değerli Artvin halkı! Baraj sorunumuz yoktur! Barajımız dolmuştur. 7 Haziran’da kapaklar açılacak, Türk milleti cumhuriyete kavuşacaktır. Vatanımızın birlik ve bütünlüğü, Milletimizin bekası, çocuklarımızın geleceği için, Doğruluğu benimsemiş, sadece gerçeklerin söylendiği, bilgi ve aydınlığın yolunda, Bir olup, birlik olup, ülkemize sahip çıkalım. Tüm halkımızı 4 Haziran Perşembe günü Vatan Partisi mitinginde görmekten onur ve mutluluk duyarım” dedi.

Share
528 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+7 = ?