logo

Defterdar Zeki Aydoğan ATSO’nı Ziyaret Etti

Artvin Defterdarı Zeki Aydoğan ve beraberindeki heyet, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

 23 Şubat-1 Mart 2015 Vergi Haftası münasebeti ile gerçekleştirilen program kapsamında; Defterdar Zeki Aydoğan, Vergi Dairesi Müdürü Serda Altunsayar, Gelir Müdür V. Şaban Alim Özgen, Personel Müdürü İlknur Özgen, Muhaberat Müdürü Nurdem Şahin ve Gelir Uzmanı Oktay Köse Artvin Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.

Gelen heyeti, Artvin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Naci Akın, Meclis Üyesi Ecevit Akyüz ve Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel Karşıladı. ATSO Meclis salonunda gerçekleşen ziyarette, kutlanan haftanın ve ticaret erbabı ile karşılıklı sıcak münasebetlerin önemi konuşuldu.

Defterdar Zeki Aydoğan; Artvin’in küçük bir il olması münasebetiyle, ticaret erbabıyla kurulan ilişkilerde bu durumun avantaj sağladığını belirterek, İlin coğrafi olumsuzluklarının ise ticari yapıyı olumsuz etkilediğini ifade etti. Özellikle arazi kıtlığının Kamu ve yatırımcılar açısından İlin önemli bir meselesi olduğuna da dikkat çeken Aydoğan, kendilerinin bu anlamda her zaman işleyişin önünü açıcı bir yaklaşımla hizmet vermeye çalıştıklarını kaydetti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Oda çalışmaları hakkında Defterdar Aydoğan’a bilgi verdi. Başkan Özel Artvin’de arazi sorununun Kamu ve yatırımcı açısından dezavantaj olduğu görüşüne katıldığını söyleyerek, özellikle Sanayi Sitesi ve yapılması öngörülen Organize Sanayi Bölgesi için de bu durumun söz konusu olduğunu ifade etti. Sıcak sohbet havasında gerçekleşen ziyarette, çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunulduktan sonra Defterdar Aydoğan; Odayı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Kurtul Özel’e ziyaretin anlamına binaen, İl Defterdarlığı adına buket takdim etti.

ATSO- BHİ

Share
627 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?