logo

Darbecilere Darbe Yapan Milletimizle Gurur Duyuyoruz


Yüksel Kantar
yukselkantar@08olay.com

15 Temmuz 2016 Tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerimize sızmış hain bir grup Marmaris’te tatil yapan Cumhurbaşkanımıza suikast düzenlemek istemiş, Fatih Sultan Mehmet Köprüsünü trafiğe kaparmış, seçilmiş hükümeti ortadan kaldırmaya teşebbüs etmiş, TBMM’ni bombalamış, Genelkurmay Başkanlığı’nı, Ankara’da bulunan Özel Harekat Polis Merkezi’ni bombalayarak yerle bir etmiş, kısacası Milletimize Darbe yaparak ülkemizi istikrarsızlaştırmaya ve kaosa yönelik işgal girişiminde bulunmuştur.

Ancak Aziz ve Necip Milletimiziz, bu hain grubun teşebbüsünü, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın telkini ve daveti ile 81 ilde meydanlara havaalanlarına sokaklara inerek adeta ölümü ölümsüzleştirerek Darbecilere Darbe yaparak Darbeyi önlemiştir. Demokrasisine Milli İradesine sahip çıkmıştır.

Darbeye direnen milletimiz vatanı, milleti ve bayrağı için 251 şehit vermiş, 2196 vatandaşımız yaralanarak Gazi olmuştur.

Darbe Teşebbüs ünün 2. Yıldönümünde 15 Temmuz Şehitlerimizi ve Tüm şehitlerimizi Rahmetle anıyorum. Gazilerimize Allahtan acil şifa diliyorum. Darbelere karşı dik duran ve 81 ilimizde kesintisiz Bir ay Demokrasi Nöbeti Aziz Milletimizi tebrik ediyorum, kutluyorum.

Şunu ifade ediyorum ki; Elhamdülillah Türkiye Tarihinde ilk kez Bir Cumhurbaşkanının önderliğinde Aziz milletimiz sokaklara inerek Darbecileri püskürtmüştür.

Bugün ise milletimiz aynı diriliş ruhu ile olası teşebbüslere karşı teyakkuzda olduğunu ve son derece kararlı olduğunu müşahede etmekten mutluluk duyduğumu ifade ediyorum.

Hain Terör örgütü ve örgütleri ile mücadele eden Devletimizin çok daha yapması gerekenler olduğunu ve bu mücadelede her bir vatansever e çok görev düştüğünü belirtmek isterim.

Selam ve dua ile…

Share
485 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • Artvin, AK Partili Belediye Olduktan Sonra Kabuğunu Kırdı

  15 Ağustos 2018 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  Geçtiğimiz günlerde yaklaşık beş yıldır Artvin’e gelmeyen bir arkadaşım Artvin’e geldi. Bu arkadaşım ile Artvin’e gelmeden önce yaptığımız görüşmelerde sürekli olarak Artvin Merkez’in çok değiştiği üzerine sohbetler yapıyorduk. Bu değişim ile ilgili olarak büyük bir merak uyandıran benim söylemlerim karşısında arkadaşımda büyük bir merak uyanmıştı. Bu değişimi bizzat kendi gözleriyle görmek istediğini söyleyen arkadaşım ile yaptığımız Artvin gezisi sırasında arkadaşımın söylemi tam olarak “Artvin AK Partili Belediye olduktan sonra kabuğunu kırm...
 • Maden Şirketi Artvin’i Hiçe Sayar Bir Tavır Takınıyor

  12 Ağustos 2018 Köşe Yazıları, Tolga Gül

  Bu yazımı okuyanlar bana bir takım eleştirilerde bulunabilirler. Artvin’de maden çıkmasına ve maden şirketine destek vermem nedeniyle bu yazımı garip karşılayabilirler. Hatta nemalanmamın bitmesi nedeniyle bu tür bir yazı yazdığımı da ileri sürebilirler. Ben bu eleştirilere saygı duyuyorum ancak bilinmesini isterim ki ben her zaman yanlış gördüğünü yazan bir gazeteciyim. Şirketle ilişkilerimin en iyi olduğu dönemlerde dahi yapılan hataları dile getiren bir ismim. Bu sebeple ilişkilerimi, hatta ve hatta maddi anlamda olan ilişkilerimi bile hiçe ...
 • Domatis domates olunca tadı kaçtı

  10 Ağustos 2018 Erhan Kırmızı, Köşe Yazıları

    Köyümüzde domatese yerel şive ile domatis deriz. Domatisin biçimsiz bir yapısı vardı ama tadı güzeldi, domatesin biçimi güzelleşti ama tadı bozuldu. Öğrencilik ve iş yaşamı nedeniyle köyden ayrılınca domatis domates oldu. Köyümüzde tamamen doğal olan domatis öğrencilik ve iş yaşamında lezzetini kaybetti. Köyümüzde alt çenemizi biraz ileri sürerek çayı fırt çeker gibi ısırarak ve ağzımızı şapırdatarak domatis yerdik. Domatesi ise bıçakla dilimleyerek yemeye başladık. Sonra domateslerin hormonluları çıktı, buna da alıştırıld...
 • Yerel Seçimler Yaklaşırken

  06 Ağustos 2018 Köşe Yazıları, Selim Çiftçi

  Seçim yapılan ülke İslam ülkesi de olsa sadece Müslümanlar sorumlu olmazlar. O ülke vatandaşlarının tamamının sorumlu davranması gerekir. Türkiye de TC vatandaşı olan Müslim gayri Müslim iktidar muhalefet herkesin Türkiye nin menfaatlerini düşünerek kendini sorumlu tutması gerekir. Ortak menfaatlerin ortak tehlikelerin olumlu veya olumsuz etkileri de TC vatandaşlarının hepsine ortaktır. Ölçü ve denge kaybolmadan yolumuza devam etmeliyiz. Duyduklarımızı etrafımızdaki kişilerin amirlerin hoca vs.lerin tavırlarını sorgulamadan kabul...