logo

Çoruhspor İç Transferleri Sonlandırdı

Artvin Çoruh Spor Kulübü 2016-2017 sezonunda iç transferde Emrah Ekinci, Burak Kurt, Ziya Çelik ve genç yetenek Murathan Şentürk ile 1 yıllığına daha anlaşmıştı. Yapılan sözleşmelerin ardından açıklamalarda bulunan projelerden sorumlu yönetici Recep Polat açıklamalarda bulundu.

Polat yaptığı açıklamada; “bu gün yapılan sözleşmelerle birlikte geçen yılki kadromuzda yer alan toplamda 12 sporcu kardeşimizle sözleşme yeniledik. Yönetim Kurulu olarak bu sporcular bizim bir parçamız. Kuruluşumuzdan bu güne Artvin Çoruh Spor Kulübü için hiç bir beklenti olmaksızın mücadele eden arkadaşlarımız bugünlere gelmemizde emeği geçen sözleşme yaptığımız veya bir takım nedenlerden dolayı aramızdan olamayan ve sözleşme yenilemediğimiz arkadaşlara da sonsuz teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.

Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak HOPASPOR Kulübü’nü kutluyoruz bir üst lig olan Bölgesel Amatör Ligde başarılar diliyoruz. Allah yolarını açık etsin Nedim KOYUNCU ve ekibi inandı mücadeleden yılmadı ve muhteşem taraftar desteği ile şampiyonluk kupasını kaldırdılar tekrar tüm HOPA Halkını kutluyoruz . Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak takımımız da eksikliğini hissettiğimiz bölgelerde ise transfer çalışmalarımızda çok kısa bir süre içerisinde sonuçlandıracağız Özer Sevim hocamızın ve Scout ekibinin yönetim kurulumuza sunduğu listedeki sporcu arkadaşlarımızla görüşmelere başladık ve ilk izlenimler olumlu Allah’ın izniyle kısa süre içerisinde sonuçlandıracağız bizler inanıyoruz ve başaracağız Artvin Çoruhspor 2016-2017 sezonunda şampiyon olacak ve bal ligi finali oynayacaktır.

Artvin Çoruh Spor Kulübü projelerden sorumlu yönetici olarak da Saçınka Tesisleri ve Çoruhspor konuk evi projelerini tamamladık buradan emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum her hangi bir bedel talep etmeden gece gündüz çalışarak çok kısa sürede tamamladılar ve bu gün itibari ile iki tesis projeler kısmını tamamlayarak inşaat ruhsat aşamasındadır.

Son projemiz olan spor kompleksi tesisi için arazi tahsisi tamamlanmış olup projeler hazırlanmaktadır kısa süre içerisinde gazeteniz aracılığı ile tüm Artvin halkı ve Çoruhspor camiası ile paylaşacağız, Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak ilimizde sporda devrim yapmak için bu işe girdik Allah’ın izniyle başaracağız Artvin tarihinde Artvin spor futbolda profesyonel ligde mücadele etmiş bir takımdı bu gün Artvin de profesyonel takım yok evet belki çok kısa sürede birileri gelip profesyonel ligde mücadele eden takım çıkara bilir ama Artvin Çoruh Spor Kulübü gibi en az 10 larca yıl kalıcı bir takım ve tesisler kurması oldukça güçtür bugün bu projeler benim değil Artvin Çoruhspor Yönetim Kurulu’nun değil Artvin sevdalılarının eseridir bu projeler para ile olmaz el birliği ile yürekle olur inanan Artvin gençliği ile olur biz inanıyoruz. Allah’ın izniyle tek tek tesislerimizi faaliyete geçireceğiz takımlarımızda Ligleri’nde şampiyon olacaklar Başkan Murat Yılmaz abimin dediği gibi “O Sene Bu Sene ” ve şampiyon Artvin Çoruhspor hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » »
Share
599 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?