logo

Çoruhspor Futbolcu Transferlerine Devam Ediyor

Artvin Çoruh Spor Kulübü 2016-2017 sezonu için 4 futbolcu ile sözleşme imzaladı.

 

Artvin Çoruh Spor Kulübü 2016-2017 sezonu transfer çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte olup iç transferde antrenör Özer Sevim’in isteği doğrultusunda Ömer Şentürk, Serdar Akın, İsmail Salcan ve Ozan Erdem İle sözleşme yeniledi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Başkan Murat Yılmaz yaptığı açıklamada; “önümüzdeki sezon hedefimiz şampiyonluk 2015-2016 sezonunu tamamladıktan sonra antrenör Özer Sevim hocamızla yaptığımız toplantı sonucunda, iç transferde ve dış transferde hocamızın sunmuş olduğu listedeki sporcu kardeşlerimizi eksiksiz kadromuza dahil ederek Artvin Çoruh Spor Kulübü yönetim kurulu olarak kampa eksiksiz çıkmayı planlıyoruz. Artvin Çoruh Spor Kulübü olarak hedeflerimize bir bir ilerliyoruz daha öncede açıkladığımız gibi Saçinka Sosyal Tesisleri projeler tamamlandı. İnşaat ruhsatı beklenmektedir. Konuk evi projemizde de inşaat ruhsatı beklenmektedir. 3 üncü projemiz olan sosyal tesisler ve halı saha projemizde ise taleb edilen arazide çıkan problemler dolaylısıyla gecikme oldu fakat sayın defterdarımız Zeki Aydoğan beyefendinin de destekleri ile yeni bir arazi bulup kiralama işlemlerini hallettik. İnşaat ruhsatının onayı ile çok kısa bir sürede Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün hizmetine sunacağız” dedi.

Başkan Murat Yılmaz konuşmasının sonunda iç transferde bir kaç sözleşmenin kaldığını belirterek; “önümüzdeki haftada kalan sporcu arkadaşlarımızla görüşmeleri tamamladıktan sonra hocamız isteği doğrultusunda dış transferlere başlayacağız. En kayseri escort bayan kısa sürede transferleri tamamlayıp sezonun açılmasını bekleyeceğiz bize güvenip desteklerini esirgemeyen tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz bu sene inanıyorum ki çok heyecanlı ve zevkli bir sezona imza atacağız Allah’ın izniyle galibiyetlerle dolu seyiri zevkli bir sezon Artvin halkına sunacağız ve “O Sene Bu Sene” diyoruz şampiyon Artvin Çoruhspor” ifadelerinde bulundu.

Share
587 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?