logo

Çorbacı: İki Milletvekili İle Ankara’da Olacağız

AK Parti milletvekili adayı Muzaffer Çorbacı seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Özellikle Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Arhavi, Murgul ilçelerinde çalışan Çorbacı’ya yoğun bir ilgi gösteriliyor.

 

AK Parti 4 koldan seçim çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut milletvekili İsrafil Kışla, Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı farklı programlar ile farklı ilçelerde seçim çalışmalarını sürdürmekteler. Bu kapsamda seçmenleri ile bir araya gelen Muzaffer Çorbacı meslek icabı sanayicilik yaptığı için vatandaşlar sanayi ile ilgili ilçelerinin gelişmeleri konusunda milletvekili adayı Çorbacı’dan proje ve fikir alışverişinde bulunmaktalar. İlçelerde her türlü sosyal faaliyetlerde bulunan Çorbacı gündüz yapılan programların yanı sıra akşam bölgede yapılan düğün törenlerine katılarak seçmenler ile bir araya geliyor.

AK Parti Milletvekili adayı Çorbacı seçim çalışmalarında vatandaşlara seslenerek “AK Parti hizmet aşkı ile yola devam etmek istiyor. Bizler ülkenin geleceği için sizlerin kapısını çalmaktayız. Bu seçimin ne kadar önemli olduğu açıkça ortadadır. Bölgemizin iktidar partisinde daha güçlü temsil edilebilmesi için iki milletvekili adayı olarak meclise gitmeliyiz. Ben sanayici biri olarak en çok karşılaştığımız sorulardan biri de bölgeyi ne şekilde sanayi kenti haline getirebiliriz oldu. Üretimin olduğu ve sanayinin geliştiği yerde işsizlik oranında düşüş olmakla beraber ekonomik olarak da bölgeye büyük katkı sunmaktadır. Bölgenin en büyük ekonomik girdisi çay olarak görünmektedir bunun yanısıra gümrük kapısı ve denizcilik olarak göze gelmektedir. Bunlara ilaveten farklı sektörlerde sanayiciliği geliştirebiliriz. Devlet sanayi yatırımlarına büyük destek vermektedir. Çay fabrikalarını daha çok açarak iş gücü oluşturup bölgenin patentini oluşturabiliriz farklı illere ve ilçelere giden yaş çay satışını kendi ilimizde ve ilçelerimizde yapabiliriz. Balıkçılık konusunda soğuk hava depoları ile ihracat yapıp balıktan elde edilen gübre ve buna benzer konserve fabrikaları açılabilir ayrıca gümrük kapısından dolayı tekstil sektörünün Kemalpaşa ilçemizde büyük bir potansiyel oluşturmaktadır. Biz bu tekstil üretimini yerinde gerçekleştirip yine bir iş gücü oluşturabiliriz, ulaşımın kolay olduğu için hammadde ihtiyacında sıkıntı olmaz. Bu ve buna benzer yatırımlar ile bölgenin gelişimine katkıda bulunabiliriz. İşte bütün bunlar için güçlü bir şekilde Ankara’da temsil edilmeliyiz. Gittiğimiz her yerde ciddi bir ilgi görmekteyim. Artvin iki milletvekilini Ankara’ya gönderme konusunda inanmış durumda bizlerde çalışmalarımızı Aralıksız olarak sürdürmekteyiz. Özellikle ilimizin sahil şeridinde bulunan seçmenler beni kendi evlatlarını görerek ayrı bir destek göstereceklerini söylüyorlar. Bende Artvin ve tüm ilçelerine sahip çıkarak hepsinin teveccühüne sığınıyorum. Güçlü bir şekilde oyumuzu arttıracağımıza inanıyorum ” ifadelerini kullanıyor.

Share
299 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+8 = ?