logo

Çocuk Başkanın İlk Talimatı

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’den başkanlık koltuğunu devralan Simanur Ravza, okulların bahçesine yapılan sentetik zemin için teşekkür ederek diğer eksiklerinin giderilmesini istedi.

 

Başkan Kocatepe, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Artvin Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu 3-E öğrencileri Simanur Ravza, Esen Demirturan, Burak Badur ile okul müdürü Cevat Ünal’ı makamında kabul etti.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, başkanlık koltuğuna temsili olarak oturan Simanur Ravza’yı tebrik etti. Başkan Kocatepe, “ sizler bizlerin ve bu ülkenin geleceğisiniz. Yarının başkanı, avukatı, doktoru ve en önemlisi teminatısınız. Bizlerin asli görevi ise sizlere daha güzel ve yaşanabilir bir yaşam bırakmaktır. Bütün çabamız, çalışmalarımız bu doğrultuda yapılmaktadır. Geleceğimizin teminatı olan sizlerin ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin başkanlık koltuğuna temsili olarak oturan Artvin Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu 3-E öğrencisi Simanur Ravza, okul bahçelerine yapılan kauçuk zeminin çok önemli bir çalışma olduğunu söyleyerek emeği geçenlere teşekkür edip diğer okullara da aynı çalışmanın yapılmasını istedi.

Başkanlık kayseri escort bayan koltuğuna oturan Simanur Ravza, mahallesinde yaşanan su kesintisi sorununun biran önce giderilmesi, Artvin Karadeniz Bakır İlköğretim Okulunun önündeki dereye korkuluk ve okul bahçesine bank koyulması talimatı verdi.

Ziyaretin sonunda Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak Artvin Karadeniz Bakır İlköğretim Okulu öğrencilerine hediye verdi.

( Basın Yayın Ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

Share
452 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?