logo

Çınar Drogba Antreman’da

Artvin Çoruhspor hafta sonu oynanacak olan Artvin Çoruhspor-Artvin İl Özel İdarespor maçı hazırlıklarına Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Eser Seçkin’in oğlu Çınar renk kattı.

 

Artvin Çoruhspor hafta sonu oynanacak olan Artvin Çoruhspor-Artvin il özel idarespor maçı hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Şehir stadın da 19.30’da yapılan antrenmanlara tüm yöneticiler katıldı.

Aralarında Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Eser Seçkin’in oğlu çınar renk kattı. Takımın maskotu olan Çınar Drogba topla yaptığı hareketlerle abilerine göz dağı verdi. Neşeli geçen idmanda Antrenör Özer Sevim, sporcularına hafta sonu oynanacak müsabakada alınacak 3 puanın kendileri için çok önemli olduğunu belirtti. Özer; “Şampiyonluk yolundaki en önemli müsabakalardan bir tanesinin de İl Özel İdarespor maçının olması ve merkezde mücadele eden iki takımın karşı karşıya geldiğini sporcularımızdan göze hoş gelen, bol pozisyonlu bir futbol ve FairPlay çerçevesinde bir futbol müsabakası geçirmelerini bekliyoruz ve taraftarlarımızın futbola doyduğu güzel bir müsabaka olmasını diliyoruz” dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Şubesi Sorumlusu Mete Akın ‘da sporculara müsabakada alınacak 3 puanın takımın şampiyonluk yolunda bir adım daha ileri götüreceğini belirtti. Antrenmanı izlemeye gelen yönetici ve taraftarlar birlikte sporcularla tatlı yiyerek antrenmanı tamamladılar.

Share
505 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?