logo

Çiğköfteci Ömer Usta Artvin’de

Endüstri Yüksek Mühendisi, Genç Kadın Girişimci Cansu Yazıcı Artvin’e bir marka değerini kavuşturdu.

Çiğköfteci Ömer Usta’nın Artvin Şubesi hizmete girdi. Artvinli Genç Kadın Girişimci Endüstri Yüksek Mühendisi Cansu Banu Yazıcı büyük bir marka değeri bulunan ve ülkemizde birçok bayiliğe sahip olan Çiğköfteci Ömer Usta’nın muhteşem lezzetini Artvin halkıyla buluşturdu. Cumhuriyet Caddesi eski belediye binası giriş katında bulunan işletmede meşhur çiğköftenin yanı sıra birbirinden lezzetli börekler ve gözlemeler bulunmakta.  Genç girişimci Cansu Banu Yazıcı, Annesi Nurhan Özer ve teyzesi Hülya Bakır ile birlikte mütevazi mekanlarını adeta bir aile yemek salonuna çevirmişler. Kendi elleriyle hazırladıkları gözleme ve börekleri tamamen doğal ve hijyenik bir ortamda müşterilerine servis ediyorlar.

Dünyaca ünlü çiğköfteci Ömer ustanın acılı, acısız çiğköftelerinin yanı sıra bir birinden lezzetli Suböreği, kıymalı, peynirli, patatesli gözleme çeşitleri hizmetinde de bunuluyor. İsteyenler mütevazı bir aile salonunda gözlemelerini böreklerini soğuk sıcak içecek çeşitleriyle afiyetle yerken, isteyen ise 0466 212 7771 iletişim numarasıyla istedikleri yere sipariş verebilir. Öte yandan toplandı, davet, kadın günü gibi etkinlikler için önceden sipariş verildiği takdirde toplu su böreği ve gözleme çeşitleriyle de hizmet verilmekte.

Ayrıca işletme Artvin halkına başka bir avantajda sağlamış, D Kart tarifesiyle, işletmeden alınan kartvizitin arka bölümünde bulunan kutucuklarda, alınan sipariş sayısı kaşeleniyor. 10. sipariş ardından 11. sipariş işletme tarafından müşterilerine ikram ediliyor.

Etiketler: »
Share
4349 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?