logo

CHP’nin Sahil İlçelerinde Seçim Çalışmaları Devam Ediyor

Artvin CHP Milletvekili adayları Bayraktutan ve Emiralioğlu Hopa ve Arhavi’de esnafları ziyaret ettiler.

 

Artvin’de 24 Haziran Milletvekili seçimleri öncesi CHP Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Yalçın Emiralioğlu 2 gün süren sahil seçim çalışmaları kapsamında Önce Hopa’ya ve ardından Arhavi’ye geçerek esnafları ziyaret ederek destek istediler.

Hopa’da Hedef Açık Farkla Birinci Parti Olmak

Beraberlerinde İl Başkanı Ahmet Biber ve Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender olduğu halde Hopa’ya gelen Milletvekili adayları Bayraktutan ve Yalçın Emiralioğlu önce öğretmen Metin Lokumcu için Hopa Cumhuriyet meydanında düzenlenen anmaya katıldı ve ardından Kemalpaşa Dereüstü köyüne geçerek Mezarı başındaki anmaya katıldılar.

Bayraktutan ve Emiralioğlu daha sonra tekrar Hopa’ya dönerek beraberinde İl ve İlçe Başkanları ve üyeleri ile birlikte Sanayi sitesine geçerek buradaki bütün esnafları tek tek ziyaret ederek destek istediler.

Bayraktutan esnaf ziyaretlerinde esnaflarında tek tek sorunları dinleyerek 24 Haziran seçimleri sonrası kurulacak CHP iktidarında esnafları koruyacak her türlü yasal düzenlemenin yapılacağını da sözlerine ekledi.

Arhavi Çözümün Adresinin CHP Olduğunu Gördü

Bayraktutan Emiralioğlu Arhavi’de esnaf ziyaretleri öncesi hayatını kaybeden eski Belediye Başkanı Musa Ulutaş’ın mezarını ziyaret ettiler. Ziyaret ardından İlçe merkezine geçerek burada esnafları da tek tek ziyaret ederek destek istediler.

Bayraktutan Sandıklara her CHP’li Sahip Çıkacaktır

Hopa ve Arhavi’de seçim çalışmaları ve esnaf ziyaretleri sonrası bir değerlendirme yapan Bayraktutan “Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimleri ülkemiz için hayati derecede Önem sahip bir seçim olacak önümüzde duruyor. Ülkemizi dünyaya rezil eden bir iktidar, ülkeyi yönetemez noktaya gelmiş bir iktidar, alınlarına sürülmüş bir kara lekeyle dolaşan siyasiler halkımızdan gerekli cevabı 24 Haziran seçimlerinde alacaklardır.

Bir sözümde tüm parti örgütlerime olacak. Her şeye rağmen son sandık açılıncaya kadar, son oy sayılıncaya kadar ve ıslak imzalı son sonuç alınıncaya kadar kimse sandık başlarından ayrılmasın. Her CHP’li bulunduğu yerde sandıklarına sahip çıkmak zorundadır.

Son olarak ziyaretlerimiz boyunca bizlere sıcak ilgi ve desteklerini esirgenmeyen tüm esnaflarımıza, elini sıktığımız tokalaştığımız tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyete-Demokrasiye sahip çıkmalarını, barıştan ve huzurdan yana oylarını kullanmaya davet ediyorum. 13 yıldır yaşanan gerilimi-can kaybını-yasa tanımaz hukuksuzlukları-kendi adamlarına her türlü iş ve kaynak aktarma yüzsüzlüğü gösteren bu iktidara gerekli dersi verme zamanı gelmiştir. Tekrar teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Share
203 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?