logo

CHP Merkez İlçe Kadın Kolları’nda Yeni Başkan Seçildi

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na 38 oy ile yeni başkanı Emel Neslihan Küçükay oldu.

 

Parti il binasında yapına kongrede ilk önce divan oluşturuldu. Divan Başkanlığı’na Gülşen Kuru Özbayrak seçilirken Ayşegül Aktaş ve Güner Gümrükçü yardımcıları olarak seçildi.

Kongrede konuşma yapan aday Emel Neslihan Küçükay; “14 Kasım’da ilçe başkanlığına adaylığımı açıkladım. Bugüne kadar il ve ilçe kadın kolları ile birlikte güzel çalışmalarda bulunduk. Partiye hizmet ettik.  Ben ev hanımıyım. Çocuklarımdan, eşimden ailemden zaman ayırarak çalışmalara elimden geldiğince katılmaya çalıştım. Köy çalışmalarında bulunduk, mahalle bazlı çalıştık, gece toplantılarımız oldu. Sandık görevinde de bulundum o görevi de başarı ile yaptım ama keşke sonuçlar daha iyi olsaydı, daha verimli olsaydı.  Ben şuna inanıyorum ki CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’nda olduğum sürece işimi kurallarına göre yaptığıma inanıyorum. Bu işte hiç birimizin maddi geliri, bir ödülü yok. Hepimiz gönüllü olarak yapıyoruz.  Sonuçta Cumhuriyetimiz için, partimiz için, partimizin geleceği için yapıyoruz.  Önümüzde ki belediye başlandığı seçimi için yapılacak olan çalışmalara kendimi hazır hissediyorum“ dedi.

Konuşmaların ardından seçime geçildi. Oylama yapıldıktan sonra 38 oyla tek liste aday olan Emel Neslihan Küçükay başkan seçildi.

CHP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Kongresi’nde Yönetim Kurulu Asıl Üyeliğine; Ayla Dede, Hayriye Keskin, Eda Özbayrak, Çiğdem Özdemir, Nermin Tarım, Ayşe Yavuz Dinç seçildiler. Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri listesinde ise; Zuhal Seçkin Kaçan, Sevim Şahin, Perihan Atlılar, Fatma Gökçen, Miyaser Şeyhoğlu, Özlem Öztürk bulunuyor. Kadın Kolları İl Kongre Delegeleri listesinde Nermin Tarım, Ayla Dede, Ayşe  Yavuz Dinç, Hayriye Keskin, Çiğdem Özdemir, Eda Özbayrak, Zuhal Seçkin Kaçan, Sevim Şahin,  Perihan Atlılar, Fatma Gökçen, Miyaser Şeyhoğlu, Özlem Öztürk, Sevda Cebeci, Emel Neslihan Küçükay kongrede 14 delege arasında yer aldılar.

Share
1088 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?