logo

reklam

CHP Merkez İlçe Başkanını Seçecek

CHP Artvin Merkez İlçe Kongresi 30 Ağustos 2015 Pazar Günü Yapılacak

CHP  (Cumhuriyet Halk Partisi) Artvin Merkez İlçe Teşkilatı 35’inci olağan kongreye hazırlanıyor.

 

Mevcut İlçe Başkanı İlyas Şahin basın mensuplarıyla bir araya gelerek 35’inci olağan kongrede Merkez İlçe Başkanlığı için yeniden aday olacağını açıkladı. İlyas Şahin, kongrede aday olacağına dayalı açıklamayı kahvaltılı basın toplantısında yaparken, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan, yönetim kurulu üyesi Orhan Sevinç ve diğer basın mensupları ile bazı gazetelerin imtiyaz sahipleri katıldılar.

Bazı partililerinde hazır bulunduğu Katravan Tepe Restoran’da düzenlenen basın toplantısında sürece ve adaylığına dair açıklamalarda bulunan İlyas Şahin ülkeyi kurtarıp devleti kuranların partisi olan Cumhuriyet Halk Partisinin Artvin’de 35. Olağan Merkez İlçe Kongresini yapacaklarını vurgulayarak şunları söyledi.

“Bu onurlu bayrağı kurulduğu ilk günden beri taşıyanlardan olduğum için çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Pazar günü yapacağımız kongre ile ilçe örgütümüzün yeni başkanını ve yönetim kurulunu seçeceğiz. Örgütümüzün Artvin’de kurulduğu ilk andan itibaren, en son benim başkanlığımda geçen süreye kadar görev alan değerli başkanlarıma, yönetim kurulu üyelerine, kadın ve gençlik kollarında emeği geçenler ile üyelerimizin tamamına ve tabi ki partimize her seçimde oylarıyla güç veren çok kıymetli yurttaşlarımıza sonsuz teşekkür ederim. Başkanlık görevini üstlendiğim yaklaşık 2,5 yılda mesaimin çoğunu partime ve partililerime ayırıp büyük bir özveriyle partime katkı vermeye çalıştım. Bu zaman zarfında partili partisiz çeşitli kesimlerce de takdir edilmek motivasyonumu da her zaman artırmıştır.

Partimiz tüm üyeleri ve oydaşlarıyla ile büyük ve güzel bir ailedir. Görevim süresince değerli katlıları olan çok sayıda partilimizle birlikte çalıştık. Şimdi bu el ele gönül gönüle çalıştığımız pek çok partilimizin de teşviki ve istemiyle yeni dönemde daha çok çalışmak ve daha çok başarılı olmak için CHP Artvin Merkez İlçe Başkanlığı’na yeniden adayım.

Bu duygularla 30 Ağustos Pazar günü saat 11:00’de Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezinde yapılacak olan İlçe Kongremizin ülkemize, halkımız ve partimize hayırlı olmasını temenni ederken, tüm Artvinlileri, partililerimizi ve dostlarımızı ilçe kongremize davet ediyorum” dedi.

Share
305 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?