logo

CHP Heyeti Arhavi ve Hopa’da İncelemelerde Bulundu

Yalova Belediyesinden Hopa’ya 2 TIR dolusu yardım malzemesi geldi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan seçim bölgesi Arhavi ve Hopa’da yaşanan sel felaketinin ardından çizmelerini giyerek sokak sokak çalışmalara başladı.

Bir taraftan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesi ile CHP’li Belediyeler bölgeye akın etti ve yaşanan mağduriyetin giderilmesi bağlamında çalışmalarını başlattı.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün başkanlığında bir heyet bölgede belediyecilik bakımından teknik incelemelerde bulunarak olayın nedenleri, bugünkü durum ve bundan sonra zarar gören bölgelerin nasıl ayağa kaldırılacağı konusunda detaylı bir rapor hazırlamak üzere Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ile birlikte bölgede derinlemesine bir çalışma sürdürüyor.

Yine Yalova Milletvekili Muharrem İnce ve Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman bölgeye gelerek incelemelerden bulundu. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman 2 TIR dolusu yiyecek ve içecek yardımı yaparak afetten etkilenen vatandaşlara bir nebze de olsa katkı sağladı.

CHP’nin yaşanan afete karşı yoğun ilgisi ve katkısı bölge insanını oldukça mutlu etti.

Share
482 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?