logo

CHP Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi 1 Kasım seçimleri öncesi Gençlik Kolları ve Kadın Kolları ile Milletvekili adayları tüm ilçelerde çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Seçimlere az bir süre kala Arhavi’ye gelen Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Musa Ulutaş esnaf ziyaretlerinde bulunarak 1Kasım seçimlerinde CHP’ye destek istediler.

Arhavi’de CHP Seçim Bürosu Açtı

Seçim çalışmaları kapsamında Arhavi’de seçim bürosunun açılışını da yapan Milletvekili adaylarını coşkulu bir kalabalığın karşılaması ve destek olması ise açılışa ayrı bir heyecan kattı.

İlçe Başkanı Engin Erkan, Milletvekili adaylarına “Hoş geldiniz” diyerek,1 Kasım seçimlerinde Arhavi’de CHP’nin bu defa birinci parti olarak çıkacağına dikkat çekti. Erkan ; “Tek hedefimiz 2’de 2 yaparak Meclise Artvin’den 2 vekil göndermek olduğunu söyledi.

Açılışta konuşma yapan CHP Artvin Milletvekili ve Milletvekili adayı Uğur Bayraktutan, Türkiye’nin 1 kişinin hırsı için bu zor günleri yaşamak zorunda bırakıldığına dikkat çekerek, Türkiye halkının Türkiye üzerinde oynanmak istediği oyunun farkına vardığını ve 1Kasımda AKP İktidarını sandığa gömerek karanlık gidişata son vereceğini söyledi.

Milletvekili adayı ve kendisi de Arhavi’li olan Musa Ulutaş’ta yaptığı konuşmada Arhavi’nin kendi evladına sahip çıkacağına inandığını, göz boyamalarla, gözdağı vermelerle, basını susturmaya çalışmalarına da Türkiye halkının ve Arhavi ve Artvinli hemşerilerinin 1 Kasımda gerekli cevabı vereceklerini söyledi.

Ak Parti iktidarı süresince kendinden olmayana şans tanımadığını herkesin gördüğünü söyleyen Ulutaş, bugün “ sen-ben yok biz varız” demelerinin de boş bir laf olduğunu söyledi.  Ulutaş gerçeklerin hiç de öyle olmadığını, devlet kadrolarının, özel ve özerk kuruluşların Ak Parti’nin çiftliği olduğunu söyleyerek kendinden olmayana şans tanımayan AKP İktidarını zorla sürdürmesine1 Kasım’a son verileceğini söyledi.

Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

 

Etiketler: » » » »
Share
386 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?