logo

CHP Artvin Kadın Kolları Aşure Dağıttı

CHP Kadın Kolları geleneği bozmayarak, bu yılki muharrem Ayı münasebetiyle vatandaşlara aşure dağıtımında bulundu. Artvin CHP İl Kadın Kolları Başkanı Gülşen Kurul ve yönetim kurulu üyeleri Atapark meydanında vatandaşlara aşure dağıttı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Artvin Kadın Kollarının hazırladığı Aşure  dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Muharrem aynı nedeniyle, aşure dağıtımına CHP İl Başkanı Ahmet Biber,Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanı Demirhan Elçin,CHP Merkez İlçe Başkanı Cüneyt Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Gülşen Meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Atapark önünde vatandaşlara aşure dağıtan CHP’li kadınlar, paylaşmanın bereketini ifade ettiler. CHP Kadın Kolları İl Başkanı Gülşen Kurul burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bu ay Muharrem Ayı. Bu ayda aşure dağıtılır. Biz CHP Kadın Kolları olarak her yıl mutlaka aşure dağıtımını yapıyoruz.Biz, her yıl birlik ve beraberlik, dayanışma ve paylaşma adına yüz yıllara dayanan bu güzel ve anlamlı etkinliği gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

Share
496 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?