logo

CHP Artvin Belediye Başkan Adayı Elçin İstanbul’da

CHP Artvin Belediye Başkanlığı Adayı Demirhan Elçin, İstanbul’da STK’larla buluştu.

Mecidiyeköy’de bir kültür merkezinde 100 kişinin katılımı ile bir “buluşma kaynaşma” toplantısı gerçekleştirdi. Elçin’in Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerine hitaben yaptığı açıklama ile kendini tanıttı. Günümüze kadar yaşamından kesitler sundu. Neden aday olduğunu, sürecin nasıl oluştuğunu anlattı. 

Elçin: “Beni “Başkan” seçerseniz, size borcumu öyle öderim. Ben çakal Nuri’nin oğluyum. Beni herkes öyle tanır Artvin’de. Artvin’in çocuğuyum. Sizi mahçup etmeyeceğim. Her Mahallede temsilcilerimiz olacak. Her mahalle Muhtarı ile bütçe hazırlayacağız. Herkesin anlayacağı bir belediye bütçesi yapacağız. Artvin’in demografik yapısı değişti. Giyim-kuşam farklılaştı. Sosyal yaşam giderek yok oluyor. Sosyal demokratik yönetim anlayışını tüm Türkiye’ye ispatlayacağımı, size söz veriyorum” dedi. 

Demirhan Elçi sözlerini şöyle sürdürdü. “Artvin’i herkes bilir ki hep solcu belediyeler olarak tanır. Artvin’in geneli bu seçime yönelmiş durumda. Saadet, İYİ, Ülkü Ocakları, MHP ve Halkevleri ile tabanında, ildeki her örgütle görüşmelerimiz sürüyor. Geçmiş seçimdeki oy farkının nerden kaynaklandığını biliyoruz. Yapamayacağım şeyleri size söylemeyeceğim. ” dedi.

Artvin’i kendine dert edinen herkese kapımız açık olacak. Siz STK olarak tüm düşüncelerinizi bana aktarın ki Başkan olunca da takip edebilelim. Sorunu yerinde birlikte çözelim. Seçim için Artvin’e gelin” dedi. 

Sıcak bir ortamda geçen tanışma soru-cevap şeklinde geçti. Son sözü; “Birlikte kazanacağız, Birlikte yöneteceğiz” oldu.


Share
475 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+10 = ?