logo

CHP Adayları Kemalpaşa’ya Çıkarma Yaptı

Bayraktutan ve Ulutaş Kemalpaşa seçim bürosu açılışına katıldılar.

Artvin siyasetinin önemli ve ağırlıklı taraflarından biri olan CHP İl genelinde seçim çalışmalarını tüm il ve ilçe örgütleri ile birlikte hızlandırdı. Bu arada Milletvekili adayları da seçim çalışmalarına Hopa’dan sonra Kemalpaşa beldesinde esnaf ziyaretleri ve seçim bürosu açılışı ile devam ediyorlar.

CHP Artvin Milletvekili adayları Uğur Bayraktutan ve Musa Ulutaş’ın Kemalpaşa ziyaretine eski Milletvekili Uğur Bayraktutan, İl Başkanı Yücel Kurt, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender ve partililerde katıldı.

Kemalpaşa Belde merkezindeki seçim bürosu açılışına da birer konuşma yapan Milletvekili adayları Bayraktutan ve Ulutaş 12 yıldır ülkenin iyi yönetilmediğini, ülke kaynaklarının yandaşlara peşkeş çekildiğini, Kemalpaşa’nın kaynaklardan hak ettiği oranda yararlandırılmadığını, CHP’li belediyenin kendi sınırlı kaynakları ile belde de hizmetlerine ara vermeden devam ettiğini, 7 Haziran sonrası CHP iktidarında halkın omzuna binmiş sıkıntıların büyük oranda kaldırılacağını, asgari ücretin artırılacağını, emeklilere her yıl bayramlarda 1 er maaş ikramiye verileceğini, faiz yükünün azaltılacağını söylediler.

Hopa ve Kemalpaşa’nın CHP açısından önemli iki merkez olduğunu söyleyen Milletvekili adayları partilerinin bu iki merkezde de birinci parti olacağını, Milletvekili seçildiklerinde sorunların çözümü ve hizmetlerin süreklilik kazandırılması için kaynak aktarılması konusunda azami çaba sarf edileceğini sözlerine eklediler.

Konuşmaların ardından Kemalpaşa CHP Belde seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi. Adaylar daha sonra Kemalpaşa belde merkezinde esnaf ziyaretinde bulunduktan sonra İstanbul Bazaar’a geçerek burada da esnaf ziyaretinde bulundular.,

Adaylar daha sonra Kemalpaşa Çay fabrikasını ziyaret ederek kampanya dönemine hazırlanan fabrika çalışanları ile yeni çay sezonu üzerine sohbet ederek Kemalpaşa ziyaretini sonlandırdılar.

Share
795 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?