logo

Çarşı Mahallesi’nde İddialı Bir İsim Muhtar Adayı Oldu

Şenol Yıldırım: Sezahir Şahin’den Alacağım Hizmet Bayrağını Daha Üst Noktalara Taşımak İçin Adayım

Artvin Çarşı Mahallesi muhtar adaylığında sürpriz bir isimden daha muhtar adaylığı açıklaması geldi. Artvin’de uzun yıllar esnaflık yapan, aynı zamanda masa tenisi hakemi olan ve son olarak da özel bir firmanın Kurye Acenteliğini yapan Şenol Yıldırım, Çarşı Mahallesi Muhtar adaylığını açıkladı. Çarşı Mahallesi’nin esnaflarından olduğunu, kurye acentesi olarak da tek tek tüm insanları tanıdığını belirten Şenol Yıldırım, Çarşı Mahallesi halkına hizmet için yola çıktığını söyledi.

Artvin’de Çarşı Mahallesi muhtar adaylarına bir yeni isim daha eklendi. Bu sefer ki isim ise yıllardır Çarşı Mahallesi’nde esnaflık yapan, masa tenisi hakemi ve aynı zamanda da bir kurye firmasında kurye acenteliği işiyle uğraşan bir çok insanın aşına olduğu bir isim, Şenol Yıldırım oldu. Çarşı Mahallesi Muhtar adaylığını kamuoyu ile paylaşan Şenol Yıldırım, seçimlere 6 aydan fazla bir zaman olmasına karşın kendisinin yaklaşık bir yıldır seçim çalışmasında bulunduğunu ve iyi bir ekiple doğru işler yapacak, Çarşı Mahallesi sakinlerinin kolaylıkla ulaşabilecekleri, bir telefon kadar kendilerine yakın bir muhtarları olmak için yola çıktığını açıkladı. Şuan ki Çarşı Mahallesi Muhtarı Sezahir Şahin’in ve ondan önceki muhtarların Çarşı Mahallesi’ne büyük emekleri olduğunu ifade eden Şenol Yıldırım, üst seviyelerde aldıkları bayrağı daha üst seviyelere çıkarmak için aday olduğunu belirterek Çarşı Mahallesi sakinlerinin kendisine inanmaları ve desteklemeleri durumunda memnun kalacakları bir muhtarlık sistemi ile onlara hizmet vereceğini ifade etti. Yarışta başka adayların olmasına karşın kendisinin iddialı olduğunu dile getiren Şenol Yıldırım, Artvin’de tanınan, sevilen, bilinen ve çevresi olan bir kişi ve bir ailenin mensubu olduklarının altını çizerek bugüne kadar edindiği tecrübe, bilgi ve birikimi Çarşı Mahallesi sakinleri için kullanmak amacıyla muhtar adayı olduğunu sözlerine ekledi.

Kısaca kendisini de tanınan Şenol Yıldırım, kendisini; “ 26 Şubat 1967 Artvin Merkez doğumluyum. İlk, orta öğrenimimi Murgul ilçemizde tamamladıktan sonra Lise eğitimimi Artvin Endüstri Meslek ve Teknik Lisesi’nde tamamladım. Yıllarca Artvin’de esnaflık yaptım. Masa tenisi sporuna gönül vermiş bir kişiyim. Bu branşta hakemlik halen yapmaktayım. Ayrıca özel bir firmanın kurye temsilciliğini yapmaktayım. Yıllardır esnaflıktan biriktirdiğim bilgi, deneyim ve çevremi Çarşı Mahallesi muhtarlığında mahalle sakinlerimiz için harcamak için bu göreve talibim. Amacımız hizmettir ve devralacağımız hizmet bayrağını daha yukarılara taşıma hedefiyle bugün Çarşı Mahallesi muhtar adayıyız. Kendimize güveniyoruz. Çarşı Mahallesi sakinlerine inanıyoruz. Halkımızı da mahcup etmeyeceğimizi düşünüyoruz. Bize güvenenlerin güvenlerini bugüne kadar boşa çıkarmadık, İnşallah bundan böyle de çıkarmayacağız. Evliyim ve iki çocuk babasıyım” şeklinde tanıttı.

Share
944 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?