logo

Cankurtaran Tünelinin Yılsonu Açılması İçin Seferberlik

Kışın şoförler için korkulu rüya olan Cankurtaran dağında sıkıntıya çözüm bulmak için çalışmalar hızlandı.

 

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla Cankurtaran Tünel’inin yılsonunda hizmete açılması için çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.

Artvin Milletvekili İsrafil Kışla Cankurtaran Tünel’inin yılsonunda hizmete açılması için çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.

Milletvekili İsrafil Kışla, Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş, İl Başkanı Erkan Balta, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Başkan yardımcısı Ahmet İskender, Hopa İlçe Başkanı İlyas Güven ile beraber Cankurtaran tüneli çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmaları yürüten firma yetkilileri ile görüşme yapıldı.

Milletvekili İsrafil Kışla; “Çalışmaların en kısa sürede tamamlanıp tünelin hizmete açılması için yoğun bir çalışma yapılıyor. Gayretli çalışmalarından dolayı firma yetkililerine ve çalışanlarına da teşekkür ediyorum.

Çalışmaları hem Artvin ziyaretlerimde yerinde, hem de proje üzerinde ilgili makamlardan sürekli takip ediyorum. Allah’ın izni ile sona yaklaştık” açıklaması yaptı.

Share
396 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?