logo

27 Ağustos 2018

Cankurtaran Tüneli Çıkışında Trafik Kazası: 2 Yaralı

Artvin’den Hopa’ya gelmekte olan ticari bir aracın Cankurtaran tüneli çıkışında viyadük betonlarına çarpması sonrası iki kişi yaralandı.

 

Dün gece saat 23 sıralarında meydana gelen olayda çarpmanın etkisi ile araçta sıkışan sürücüyü Artvin AKUT, HOPAK ve Hopa İtfaiyesinin 1 saatlik çalışması sonrası araçtan çıkartabildi. 34. DE 5936 plakalı ticari kamyonetinde araçta sıkışan sürücü İsa Çitaoğlu(33) ve yanında bulunan Murat Gülbaba (34) ambulansla Hopa Devlet Hastanesine sevk edildiler.

Sürücü İsa Çitaoğlu’nun tedavisine Hopa Devlet Hastanesinde devam edilirken, beraberinde bulunan Murat Gülbaba’nın tedavisi de ayakta yapılarak taburcu edildi.

Vatandaşlardan Karayollarına Tepki

Kazanın olduğu olay yerinden Hopa Devlet Hastanesine gelen vatandaşlar Karayollarına tepki göstererek kazanan olduğu yerde bir süre önce Hopalı İşadamı Refik Akbıyık’ında kaza yaparak hayatını kaybettiğini söyleyerek “Cankurtaran Tünelinin Hopa Çıkışında karayolları gerekli incelemeyi hemen yaparak varsa hatalı nokta ki bizce var, gerekli tedbirleri almalıdır. Özellikle viyadüklerin bağlantı noktaları kısmında gerekli tedbirler alınmalı ve yeni kazaların önüne geçilmelidir” dediler.

Share
761 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?