logo

Büyük Maça Kar Engeli

Artvin Amatör Futbol Ligi’nde 4 Aralık 2016 Pazar günü oynanması gereken Artvin Çoruhspor-Borçkaspor maçı sahadaki kar temizleme çalışmalarının yapılamaması nedeniyle ertelendi.

Artvin Amatör Ligi’nin iki iddialı takımı arasında 4 Aralık 2916 Pazar günü Artvin Yeni Mahalle Şehir Stadında oynanması gereken Artvin Çoruhspor-Borçkaspor maçı sahada bulunan karların temizlenememesi nedeniyle ertelenmek zorunda kaldı. Her iki takımında hazır bulunduğu maç öncesinde kar temizleme çalışmaları yapılmak istendi. Maçtan bir gün önce yağan kar, maç öncesinde temizlenemeyince, müsabakanın hakemi maçı ileri bir tarihe erteledi. Maçın ne zaman oynanacağına Artvin ASKF’nin karar vereceği belirtilirken, kar temizleme çalışmalarının zamanında yapılamaması ise eleştiri konusu oldu.

 

Arhavispor Çok Farklı!

Artvin Çoruhspor-Borçkaspor müsabakasının ertelenmesine rağmen lige kalan 2 müsabakayla devam edildi. Evinde Kemalpaşaspor’u ağırlayan Arhavispor, 90 dakika üstün bir futbol sergilediği müsabakada rakibini 7-0 gibi farklı bir skorla mağlup ederek iddiasını devam ettirdi.

Yusufelispor 5-0 Muratlı Hudutspor

Ligin son müsabakası Yusufeli İlçe Stadında oynandı. Muratlı Hudutspor’u misafir eden Yusufelispor, rakibini 5-0 yenerek puanını 4’e çıkardı ve 4. sıraya yerleşti.

Ligde Puan durumu şöyle oluştu:

standings-extend.php teması yüklenemiyor

Etiketler:
Share
1367 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?