logo

Bursa’da Artvin’i Heyecanlandıracak Aday Adayı

 

İşadamı hemşerimiz Hüseyin Özçelik, Milletvekili aday adayı oldu

Artvinlilerin en fazla göç ettiği illerden biri şüphesiz ki Bursa ilidir. Bursa’da yaşayan 300 bini aşkın hemşerimiz bu ilde ekmeklerini kazanmaya çalışırken hemşerilerimizin önemli bir bölümü ise kendi alanlarında isimlerinden oldukça fazla ses getiriyor. Bazıları ise siyasete atılarak önemli noktalara geliyor. Artvin’de doğmuş büyümüş ancak daha sonra Bursa’ya göç etmiş olan Hüseyin Özçelik’te memleketini Bursa’da başarıyla temsil etmiş isimlerden biri. Gerek iş dünyasındaki gerçekleştirdikleri gerekse de edindiği çevre ile dikkat çeken bir kişi. Artvin Taşlıca köylü olan Hüseyin Özçelik, iş ve sosyal hayattaki başarısını şimdi de siyasette elde edebilmek için yeni bir yola giriyor. Özçelik’in girdiği bu yol Artvin’de de heyecan yaratırken, Özçelik’in başarılı olacağından herkes emin. Hüseyin Özçelik, AK Parti’den Bursa Milletvekili aday adayı oldu.

Özçelik’in aday adaylığı memnuniyet yarattı

Bursa’da yaşayan Artvinli hemşerimiz Hüseyin Özçelik Bursa’daki Artvinlilere ve Bursa’da yaşayan vatandaşlara uzun yıllarda iş hayatında destek oluyordu. Herkesin yardımına koşan, çalışkan, azimli, gayretli, üretken ve yardımsever kimliği ile tanınan Hüseyin Özçelik, bu özellikleri ile de Bursa’da adından oldukça söz edilen bir isim olmayı başardı. Başarılı iş hayatını siyasette de sürdürmek isteyen Hüseyin Özçelik, yeni bir yola çıktı. AK Parti’den Milletvekili aday adaylığını açıklayan ve çalışmalarına başlayan Özçelik, Bursa’daki hemşerilerinden de yoğun destek görüyor. Bursa’daki hemşerilerinin desteklerini arkasına alan Özçelik’e Artvin’den de destek veriliyor. Çalışmalarına ve tanıtımına katkı sağlayan Artvinliler, Hüseyin Özçelik’in listeye gireceğinden emin görünüyorlar. Artvin’i mecliste başarıyla temsil edeceğine inanılan Hüseyin Özçelik’in Artvin’i tanıması ve bilmesi hasabiyle de Artvin’e de büyük katkılar sağlayabileceği ifade ediliyor. Artvin’deki hemşerileri de Hüseyin Özçelik’in aday adaylığından memnun olduklarını ve bu aday adaylığından heyecan duyduklarını belirterek Bursa’ya selam gönderiyorlar.

Hüseyin Özçelik: Allah Utandırmasın

Artvin’de ve Bursa’da yaşayan Artvinliler arasında heyecan uyandıran aday adaylığı ile Hüseyin Özçelik, Gazeteci Tolga Gül’e telefonla kısa bir açıklama yaparak, Bursa’ya ve Bursa Halkına hizmet etmek için önemli bir yola girdiğini, bu yolda hemşerilerinin desteklerini ve de dualarını beklediğini vurgulayan beklediğini söyledi. Hüseyin Özçelik; “ Allah Utandırmasın” diyerek kendisine başarı temennisinde bulunan hemşerilerine de teşekkür ederek bu yolda hep birlikte yürüyeceklerinin mesajını iletti.

Aday adaylığı ile heyecan uyandıran Hüseyin Özçelik, AK Parti’nin listesinde seçilebilecek noktalarda olmasının sürpriz sayılmayacağı belirtiliyor.

Etiketler: » » »
Share
1697 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?