logo

Bursa Artvin Vakfı Anlamlı Bir Etkinliğe İmza Attı

Bursa Artvin Vakfı Tarafından 2023’e Mektup Etkinliği Düzenlendi

 

Bursa Artvin Vakfı, Türkiye Cumhuriyet’inin kuruluşunun 100.yılını kutlamaya 6 yıl kala 2023’e Mektup adlı etkinliği başlattı.

Bursa da faaliyetlerine devam eden Bursa Artvin Vakfı adından söz ettirecek bir etkinliğe imza attı.  Türkiye Cumhuriyet’inin kuruluşunun 100.yılını kutlamaya 6 yıl kadar kısa bir zaman kaldı. Vakıf olarak ‘da 100.yıla özel olarak bir etkinlik yapmak adına fikir sahibi Başkan Yardımcısı Eğitimci Erol Yıldırım önderliğinde “2023’e Mektup” etkinliği başlatıldı.

Bir süre devam edecek olan bu etkinliğe Vakıf Yönetimi, Kadın Kolları, üyeler, hemşerilerimiz, öğrenciler ve Bursalı dostların katiliminin beklendiği ifade edildi.


Vakıf Başkanı Osman Nuri Başaran etkinlikle ilgili şu değerlendirmede bulundu: “2023’e Mektup etkinliğinin amacı; Katılanların Cumhuriyeti’mizin kuruluşunun 100. yılında Vakıf ve ülkemiz yönetimlerinden beklentileri, istekleri ve dileklerini bilmek ve bu yönde çalışmalar yaparak ilerlemek, bu mektupları bir kitap haline getirip bu fikirleri bir anı olarak ileriki nesillere aktarmaktır. Bu projemizde, herkesim tarafından kabul görmüş, yerel basın köşe yazarları da kaleme alarak kamuoyunu haberdar etmişler.  2023’e Mektup etkinliği mektuplarını, Vakıf Merkezinden isteyebilirsiniz veya gelip alabilirsiniz. Bu mektubu herkes yazıp bu etkinliğe katılabilmektedir. Herkesi bu etkinliğe katılmaya davet ediyoruz.”

Share
226 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?