logo

Bu Sene O Sene Olacak Ve Şampiyon Olacağız

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Anıl Nuri Elçin ve Recep Polat, Artvin Çoruhspor’a ilişkin yaptıkları açıklamada “bu sene o sene olacak ve şampiyon olacağız” dediler.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, “Artvin Çoruhspor bu hafta sonu Muratlı Hudut karşısında aldığı 7-2’lik galibiyet sonucu maç fazlası ile liderliğe yükseldiğini belirterek, “Merkez ilçemizin tek temsilcisi olan Çoruhspor hızla şampiyonluğa yürüyor önümüzdeki hafta sonu Artvin İskebe şehir stadında gurubumuzun güçlü takımlarından Borçkaspor ile önemli bir müsabakaya çıkacak temsilcimiz müsabakayı galip tamamlaması durumunda önemli bir avantaj yakalamış olacak 04 Aralık 2016 pazar günü saat 12.00 da oynanacak olan bu müsabakaya tüm Artvin halkını davet ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinden Anıl Nuri Elçin yaptığı açıklamada “Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak bu yıl inanılmaz derecede mücadele verdik. Tarih boyunca bu derecede yetenekli ,tecrübeli mücadele hırsı olan sporcuları bir arada olduğu Artvin’de futbol takımının bulunduğunu düşünmüyorum. Yönetim Kurulu olarak 7 aydır mücadele ediyoruz. Tek bir hedefimiz var 2020 yılında Profesyonel Ligde Artvin ilinin bir takımının olması. Bunun için ilk olarak bölgesel Amatör Lige çıkmak! Allah’ın izniyle bu sene o sene. Şampiyon Artvin Çoruhspor. Bu yıl ilk adımı atmış olacağız bu nedenle önümüzdeki Borçkaspor maçı çok önemli bizler ve sporcular ellerinden geleni tüm zorluklara rağmen yaptılar. Şimdi söz sırası Artvin halkında pazar saat 12.00’de şehir stadını dolduracak ve takımına destek olacak. Allah’ın izniyle galibiyeti hep beraber coşkuyla kutlayacağız.

Artvin Çoruh Spor Kulübü’nün bir diğer yöneticisi Recep Polat da yaptığı açıklamada, “ben sürekli futbolun içinde oldum. Oyunculuk, hakemlik, gözlemcilik ve yöneticilik her hafta sonu bu bölgelerde maçlar izliyorum ve takımımızda bulunan Georgi, Rıfat, Selim, Uğur Sofuoğlu, Samet ,Aykut ,Köksal ,Burak , kaptan Erkan gerçekten şimdi isimlerini hatırlayamadığım kardeşlerim gerçekten mükemmel bir futbol resitali izletiyorlar. Serkan Akın’ın füze gibi şutları savunmada, Onur’un soğuk kanlılığı, Emrah kibarın tecrübesi, Halil’in bitmeyen enerjisi gerçekten çok üzülüyorum bu takımın yeri bu lig değil kesinlikle! Bölgesel Amatör Lig ama Allah’ın izniyle o sene bu sene olacak ve şampiyon olacağız. Tüm taraftarlarımızı hafta sonu maça bekliyoruz” dedi.

Artvin Çoruh Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri yaptıkları açıklamaların sonunda 04 Aralık 2016 pazar günü saat 12.00 da Artvin Çoruhspor’un Artvin İskebe şehir stadında Borçkaspor ile oynanacak olan bu müsabakaya tüm Artvin halkını davet ettiler.

Etiketler:
Share
666 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?