logo

Bu Gençleri Ayakta Alkışlıyoruz

 

Artvin İl Öğrenci Meclis Başkanı Nurullah Kara Sokak hayvanlarıyla ile ilgili bir öneriyi sosyal medya üzerinden Türkiye’deki tüm öğrenci başkanlarına sundu.

Türkiye Öğrenci Meclisi’nden ayakta alkışlanacak bir proje tüm Türkiye’de hayata geçiyor. Öneri, Sokak Hayvanlarını koruma projesiydi. Proje tüm Türkiye’de büyük ilgi ve kabul gördü. 81 ilde katılımı yapılan projenin Artvin’den Nurullah Kara temsil edecek. Yeni dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanları’nı seçerek 13. Dönemine giren Türkiye Öğrenci Meclisi projelerini hız kaybetmeden hayata geçirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizin içinde bulunduğu Sibirya soğuklarının da etkisiyle zorda kalan sokak hayvanlarına adeta umut olan Türkiye Öğrenci Meclisi bu projesiyle büyük alkış topladı. Bu konuda yapılan afiş çalışmalarına katılan tüm il başkanları, projenin sosyal medya aracılığı ile hızla yaygınlaşmasını sağladı. Türkiye Öğrenci Meclisi’nin sadece öğrenci sorunlarının değil, ülkemizi etkileyen her türlü sorunların konuşulduğunu ve çözüm yollarının arandığını bu çalışmalarıyla belirten meclis üyeleri çalışmalarının durmayacağını da belirterek, öğrenci meclisinin önemini bir kez daha hatırlattı.

Türkiye Öğrenci Meclisinden Duyarlı Projeler Gelmeye Devam Ediyor

Yeni dönem İl Öğrenci Meclisi Başkanları’nı seçerek 13. Dönemine giren Türkiye Öğrenci Meclisi projelerini hız kaybetmeden hayata geçirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde ülkemizin içinde bulunduğu Sibirya soğuklarının da etkisiyle zorda kalan sokak hayvanlarına adeta umut olan Türkiye Öğrenci Meclisi bu projesiyle büyük alkış topladı. Bu konuda yapılan afiş çalışmalarına katılan tüm il başkanları, projenin sosyal medya aracılığı ile hızla yaygınlaşmasını sağladı. Türkiye Öğrenci Meclisi’nin sadece öğrenci sorunlarının değil, ülkemizi etkileyen her türlü sorunların konuşulduğunu ve çözüm yollarının arandığını bu çalışmalarıyla belirten meclis üyeleri çalışmalarının durmayacağını da belirterek, Öğrenci Meclisinin önemini bir kez daha hatırlattı.

Kara,  proje hakkında bilgi vererek, dernek ile birlikte ortaklaşa çalışmak istediklerini ve Artvin’deki sokak hayvanlarıyla ilgili çeşitli projeleri hayata geçireceklerini, her mahallede sokak hayvanlarıyla ilgili bir temsilci olacağını belirten Kara, Artvin’de HAYDİKO’yu kuranlara yaptığı açıklamada teşekkür etti.

 

Etiketler: » »
Share
487 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?