logo

Bu Artvin’in Eseri

Bu benim eserim projesinde ilimizi temsil edecek olan Gazi Ortaokulu Öğrencisi Ezgi Çağla Bak, Danışman Öğretmeni Semra Konanç ve Okul Müdürü Osman Gümüş,  İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci’yi makamında ziyaret ettiler.

Ortaokul öğrencilerine yönelik 10.su düzenlenen Matematik ve Fen Bilimleri Proje Yarışması (Bu Benim Eserim) Erzurum Bölge Bilim Kurulu tarafından bölge sergisine 10 ilden 50 proje davet edilmişti. İlimiz sergiye 11 projeyle katılarak Artvin’in bilimsel çalışmadaki hassasiyetini ortaya koymuştur. Sergide bilim kurulunca değerlendirilen 3 Matematik, 3 Fen Bilimleri olmak üzere toplam 6 proje Ankara’da 02‐03 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Final Sergisinde bölgemizi temsil edecek. İlimizden Gazi Ortaokulu Öğrencisi Ezgi Çağla Bak’ın hazırladığı ve danışman öğretmenliğini Semra Konanç’ın yaptığı “Bir Ekmek Kaç Okul Eder” isimli proje Ankara da yapılacak olan Final Sergisinde bölgemizi temsil edecek.

Bu benim eserim projesinde ilimizi temsil edecek olan Gazi Ortaokulu Öğrencisi Ezgi Çağla Bak, Danışman Öğretmeni Semra Konanç ve Okul Müdürü Osman Gümüş,  İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci’yi makamında ziyaret ettiler. İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci; “Erzurum’da yapılan Bu Benim Eserim yarışmasında ilimizi başarıyla temsil eden öğretmen ve öğrencimizi tebrik ederim, il milli eğitim müdürlüğü olarak bu tür çalışmalarda her türlü desteği sağlamaktayız. Öğretmen ve öğrencilerin özverili çalışmaları sonucunda daha güzel eserlerin ortaya çıkacağına inancım tamdır.  Bu vesileyle Ankara’da yapılacak olan Final Sergisinde de öğretmen ve öğrencimizin aynı başarıyı göstermesini temenni ederim” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, ziyaretçilere çeşitli ödüller verdi.

Share
1420 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?