logo

Borçka Kaymakamı’ndan Tayini Çıkan İsimlere Veda Yemeği

Borçka ilçesinde tayini çıkan bürokratlara, memurlara ve emekli olanlara veda yemeği düzenlendi. İlçe Kaymakamı Şakir Öner Öztürk’ün organize ettiği veda yemeğinde tüm kurumlar bir araya geldi.

Tayini çıkan Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Aydoğdu, Hakim Osman Büyükyılmaz, Bölük Komutanı Yüzbaşı Murat Mut, Askerlik Şube Başkanı Üsteğmen Faruk Köse, Emniyet Amirliğinden; Komiser Mehmet Kemal Kaplan, Baş Polis Özcan Hüsam ile Polis Memurları; Ersin Dönmez, Vedat Çolak, Ayşegül Çolak, Faruk Arkalı, Gökhan Sev, Malmüdürlüğünden Defterdarlık Uzmanı Melike Sev, Toplum Sağlığı Merkezinden, Dr.Ahmet Usta, Dr.Gizem Kaya ve Borçka ilçesi Özel İdaresi çalışanlarından Emekliye ayrılan İdris Özturna ile Ruhan Koçal adına düzenlenen veda yemeğinde hem keyifli hem duygusal anlar yaşandı.

Tayini çıkan bürokratlarımızın veda konuşmalarının ardından konuşma yapan Borçka Kaymakamı Şakir Öner Öztürk; iki yıldır birlikte görev yaptığı bürokrat ve memurlara Borçka’ya vermiş oldukları hizmetlerden ilçe huzuruna, birlik ve beraberliğine yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

Yemekte ayrıca ilçeye veda eden isimlere Kaymakam Şakir Öner Öztürk tarafından plaketlerini ve hediyelerini takdim edildi ve hatıra fotoğrafı çekilindi.

Ç.P.

Etiketler: » »
Share
2720 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?