logo

Borçka Halkı “DEVAM” dedi

AK Parti Milletvekili adayları Av. Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı Borçka İlçesinde giderek seçmenle bir araya geldiler.

24 Haziran genel seçimlerine aralıksız olarak devam eden AK Parti Milletvekili adayları Av. Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı ‘nın bugünki durağı Borçka İlçesi oldu. Milletvekili adaylarını Borçka Belediye Başkanı Aslan Atan, İlçe Başkanı Şükrü Ertürk, Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi, Gençlik Kolları ve çok sayıda Borçkalı vatandaş karşıladı. Kurum ziyaretleriyle programa başlayan Milletvekili adayları, her gittikleri yerde büyük ilgiyle karşılandılar.
Kurum ziyaretleri sırasında Borçka Devlet Hastanesine giden Milletvekili adayları burada diyaliz ünitesine giderek yatan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundular.

Milletvekili Adayları Karşıköy’de Cenaze Namazına Katıldılar

Milletvekili Adayları Erkan Balta ve Muzaffer Çorbacı, Borçka Karşıköy eşraflarından Murat Özdemir’in Karşıköy’deki cenaze merasimine katıldı. Cenaze namazı öncesinde Murat Özdemir’in yakınlarına başsağlığı dileyen vekil adayları Balta ve Çorbacı, cenaze namazında dualar okuyarak merhuma Allah’tan rahmet dilediler.

Balta “Artvinimizin Büyümesi İçin Çalışacağız”

Milletvekili adayı Av. Erkan Balta İlçe gezisinin ardından yaptığı açıklamada “Bugün Borçka ilçemizde gezerek bütün esnafımıza ulaşmaya çalıştık, her vatandaşın kapısına kadar gidip onlarla tek tek görüşmeyi planlıyorum. Köylerimize ulaşmaya çalışacağız, Artvin’de yaşamış biri olarak buralar için güzel düşüncelerimiz güzel planlarımız var, onları projeye dönüştürmek, esere dönüştürmek, Artvin’in hayatını daha güzel, daha da kaliteli yaşanılır kılabilmek en büyük özlemimiz ve hedefimizdir. Bu noktada da Artvinli hemşerilerimizin de aralarından birisi olarak bizlere daha farklı bir destek vereceklerini düşünüyorum. Bizde bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Artvinimizin büyümesi için burada ki refahın artması için, hayat kalitesinin standardının artması için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Erkan Balta”7 yıl İl Başkanlığı Yapmış Olmak, Vekillik İçin Büyük Avantajdır”

“7 yıl İl Başkanlığı yaptıktan sonra Milletvekili olmak çok büyük bir avantajdır. Zaten insanımızın her türlü beklentisinin, sorununu ilimizin genelinde, ilçelerimizde neler ve ne sorunlar var, ilçemizin kalkınması için, gelişmesi için, sorunlarının çözülmesi için önümüzde nasıl imkanlar var, ne tür hedeflerimiz ve projelerimiz olmalı bunları zaten biliyor olmak, onların sorunlarını anlayan birisi olmak elbette bir milletvekili için büyükbir avantajdır. Bu bilgi ve tecrübeye sahip olarak milletvekili olmak, öyle tahmin ediyorum ki Artvin açısından da çok güzel sonuçlar ortaya koyacaktır” dedi.

Balta, AK Otağı’nın Misafiri Oldular

AK Parti Artvin Milletvekili adayı Av. Erkan Balta, seçim çalışmalarından fırsat buldukça davet edildiği özel programlara da katılıyor. Bu kapsamda Erkan Balta, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Eşi Hacer Kocatepe, İl Başkan Vekili Fikret Erdoğan, Merkez İlçe Başkanı Şenol Alpaslan, Memur-Sen İbrahim İnce ile birlikte AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından kurulan “Ak Otağı” nın misafiri oldular. Burada gençlerle sohbet eden AK Parti’nin kurmayları gençlerle çay içerek ve sohbet ederek yoğun seçim programının yorgunluğunu bir nebze olsun atmış oldular.

Milletvekili adayları her gün yapılan pragramlar doğrultusunda seçmenle buluşmaya devam ediyor.

Share
522 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?