logo

Borçka Belediyesi Yeni Başkanlarını Ağırladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Borçka Belediyesine ziyarete gelen 7 Mart Anaokulu öğrencileri Ömer Metin Demir ve Ayşe Ece Goncal ,öğretmenleri nezaretinde Belediye Başkanı Aslan Atan’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkanlık makamına atanan çocuklar yapılan genel hizmetler konusunda Belediye Başkanına teşekkür ederek ilçede yapılmasını istedikleri şeyler hakkında bilgi aldılar. Öğrenciler Atan’a istekleriyle ilgili gerekli talimatları bizzat kendileri verdiler.

Güzel geçen ziyaret sonrası Belediye Başkanı Aslan Atan tarafından geleceğimizin teminatı genç kardeşlerimize hediyeler verilerek ziyaretleri dolayısıyla kendilerine teşekkür edildi.

Atan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Bizde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle geleceğimizin teminatı çocuklarımızın Bayramını tebrik ediyor, bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, bu vatan için canlarını seve seve veren bütün şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyoruz” dedi.

Ziyaret çekilen fotoğrafın ardından sona erdi.

Share
412 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?