logo

Boğalar Koliva Otelde Akşam Yemeğinde Buluştu

Artvin Belediye Basketbol Takımı yarı finalde elediği Nilüfer Belediyesi Basketbol maçının ardından galibiyeti Artvin Belediyesi Basketbol Takımı ve Belediye Başkan yardımcıları Aydemir Akköy, Erkan Yazan, Zafer İnce, Özel Kalem Müdürü Erşan Kaya, İtfaiye Müdürü Mehmet Kara, Zabıta Müdürü Emrullah Özkaya,Artvin Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Sadettin Dağ ile Koliva Otelde yenen akşam yemeğinde kutladı.

 

Koliva Ötel’de düzenlen yemekte bir konuşma yapan Artvin Belediyesi Basketbol Takımının Kulüp Başkanı Zafer İnce, zor ve tempolu 3 maç sonunda güçlü rakipleri Nilüfer Belediyesi Basketbol takımını eleyip Bolu’da düzenlenecek olan 6’lı finale gitmeye hak kazandıklarını söyledi. Başkan yardımcısı ve kulüp Başkanı İnce, “ 3 maç süren yarı final karşılaşmalarında Bursa’da ve sahamızdaki karşılaşmalarda takımlarını yalnız bırakmayıp sonuna kadar destek olan başta Belediye Başkanımız sayın Mehmet Kocatepe’ye ve taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bu başarının devamını Bolu’da da göstererek güzel şehrimizi seneye 2.Lig’de temsil edeceğiz” dedi.

İnce, 19-24 Tarihlerinde Bolu da düzenlenecek olan 6’li finallere gitmeden önce Koliva Otel tarafından Artvin Belediyesi Basketbol Takımına düzenledikleri akşam yemeği jesti için Koliva Otel’e çok teşekkür ederiz diye konuştu.

( Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü )

Share
1001 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?