logo

“Bizimle Yürüt” Diyenlerin İktidarına Karşı “Bizimle Yürü Türkiye”

 

“Her tarafı ihanetle kuşatılan Türkiye, bugün eğer MHP ile yol yürümeye başlamazsa yarınlarda büyük tehlikeler yaşayacaktır”

Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanlığı Geçtiğimiz günlerde Ankara’da yapılan kurultaya ilişkin bir basın bildirisi yayınlayarak değerlendirmelerde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Artvin İl Başkanlığından yapılan açıklamada MHP’in, tarihinin en coşkulu, en kalabalık kurultaylarından birini daha gerçekleştirdiği ve bu kurultayın günden güne büyüyen MHP’nin fotoğrafını ortaya koyduğu dile getirildi.

MHP’nin yükselişinin aylardır tartışma konusu olduğu iddia edilen açıklamada “Recep Tayyip Erdoğan’ın Ahmet Davutoğlu’nu beceriksiz politikalar yüzünden oyların MHP’ye yönelmesi adına fırçaladığı bilgisi kamuoyuna yansımışken, MHP’nin kurultayı gerçekten zamanlaması itibariyle çok anlamlı olmuştur.

MHP kurultayına katılan 7’den 77’ye herkeste gerçekten bir inanmışlık vardı. Haklı ve doğru bir davanın mensubu olmanın gururu ve heyecanı herkese yansımış durumdaydı.

MHP’nin “Bizimle Yürü Türkiye” sloganının hayata geçecek olmasının ispatı tüm salona ve çevresine yansıyan manzaradan bir kez daha anlaşılmıştır” denildi.

“Bizimle Yürüt” Diyenlerin İktidarına Karşı “Bizimle Yürü Türkiye”

Açıklamanın devamında “Bizimle Yürüt” diyenlerin iktidarında yaşanan yolsuzluğa, hırsızlığa, ihanete, adaletsizliğe, hukuksuzluğa, bölücülüğe, yalana, tezgâha karşı mücadeleye davet eden MHP, 7 Haziran seçimlerine çok az bir zaman kala Türk milletine “Bizimle Yürü Türkiye” çağrısında bulunarak çok yerinde bir duruş sergilemektedir.

Her tarafı ihanetle kuşatılan Türkiye, bugün eğer MHP ile yol yürümeye başlamazsa yarınlarda büyük tehlikeler yaşayacaktır. Bu sözümüzü 13 yıldır yaşananlar ışığında değerlendirseniz, her şeyi daha iyi anlarsınız.

Türkiye AKP ile birlikte dışarıda itibar, içeri de birliğini, beraberliğini kaybetmektedir. Bölücünün yüceltildiği, vatanseverin horlandığı, her alanda kaosun yaşandığı Türkiye manzarasını yaratan AKP’den kurtulmak için önümüzdeki seçim son fırsattır.

Türkiye MHP ile yürümezse, AKP politikaları yüzünden bir Irak’a, bir Suriye’ye dönme ihtimali çok yüksektir. Güneydoğu Bölgesinde yaşananlar zaten bunun en bariz belirtileridir. Zaten AKP’nin üstlendiği misyonda Türkiye’yi Irak’a, Suriye’ye çevirme adınadır. Irak’ı da, Suriye’yi bu hale çeviren bunlar değil mi?

Türkiye’nin sınırlarını terör örgütlerine yolgeçen hanına çeviren AKP, adım adım bu misyonunu hayata geçirmeye doğru ilerlemektedir. Türk devleti terörist başı ezmesi gerekirken, terör örgütlerini besleyen duruma getirilmiştir.

AKP’nin bu ülkeye verdiği en büyük zararlardan bir tanesi Türk devlet otoritesini ortadan kaldırması olmuştur. MHP’nin varlık sebebi bu otoriteyi tekrar tesis etmek ve uygulanır hale getirmektir.

MHP’nin “Milli Devlet/Güçlü İktidar” sloganının içeriği bununla yükümlüdür.

MHP’nin kurultayından çıkan sonuç, MHP’nin Türkiye için ayağa kalktığı ve Türkiye’yi de her alanda ayağa kaldırmak için seferberlik başlattığı olarak görülmelidir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin aylar öncesinden “Küfrü ezmek, yanlışa engel olmak için kolları sıvadım, ceketi çıkardım ve milletimle kucaklaşmak, doğruları haykırmak için daha da bilendim. Meraklanmayın, Türkiye; Anka Kuşu gibi, küllerinden yeniden doğacaktır” şeklinde verdiği mesaj, MHP kurultayındaki duruşuna ve mesajlarına da yansımıştır.

“Bizimle Yürü Türkiye” diyerek yola koyulan MHP’nin büyük yürüyüşü başlamıştır. Yıllardır AKP’ye çalışan anket şirketleri bile MHP’nin bu yürüyüşüne katılım sayısının gün geçtikte artacağını artık kabul etmek zorunda kalmıştır.

Türk milletinin MHP’ye ihtiyacı vardır. MHP de her alanda bu ihtiyacı karşılamak için son hazırlıklarını yapmıştır.

İnşallah bu kutlu yürüyüş, Türklüğe düşman, hırsızlığı, yolsuzluğu, rüşveti, vatana ihaneti meslek edinmiş siyasi çeteleri ezecektir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin coşkulu kurultay kalabalığına yaptığı “Bizimle Yürü Türkiye” çağrısını yineleyerek yazımı noktalamak istiyorum:

“Yüksek sesle diyorum, inanmış bir kalple çağrıda bulunuyorum:

Rüşvete karşı “Bizimle Yürü Türkiye.”

Çöken ve yalnızlaşan dış politikaya karşı “Bizimle Yürü Türkiye.”

Adaletsizliğe, ahlaksızlığa, asayişsizliğe, kutuplaşmaya, kavgaya, kargaşaya, karanlığa karşı “Bizimle Yürü Türkiye.”

1 katrilyon 370 trilyon liraya yaptırılan, aylık sabit giderleri 21 milyon lira olan bin 150 odalı kaçak saraya karşı “Bizimle Yürü Türkiye.”

Kutuculara, kasacılara, millete küfreden havuzculara, gemicilere, villacılara karşı “Bizimle Yürü Türkiye.”

AKP-HDP-PKK ve küresel şarlatanlara karşı “Bizimle Yürü Türkiye.”

İhanete karşı “Bizimle Yürü Türkiye.”

Çözülmeye ve çürümeye karşı “Bizimle Yürü Türkiye.”

İşsizliğe, yoksulluğa ve yolsuzluk çetelerine karşı “Bizimle Yürü Türkiye.”

Toprağını ekemeyen çiftçilerimiz, siftah yapamayan esnaflarımız, muhtaç ve düşkün kardeşlerim, boş tencerelerin önünde gözyaşı döken analarımız size sesleniyorum, fakirliğe ve çaresizliğe karşı “Bizimle Yürüyün.”

İşsiz bırakılan, sınavlarda hakkı yenilen, azarlanan ve horlanan geleceğimizin güvencesi gençlerimiz sizlere diyorum, haksızlıklara karşı “Bizimle Yürüyün.”

Sefalet içinde yaşayan milyonlarca vatandaşım, safahat içindeki soyguncu azınlığa karşı “Bizimle Yürüyün.”

Eşitsizliği törpülemek, kişisel hak ve hürriyetleri genişletmek için “Bizimle Ol Türkiyem.”

Maddi ve manevi kalkınma için yollara düştük.

Milliyetsiz bir yükselmenin, ahlaksız bir kalkınmanın hem imkânı olmadığını, imkânı olsa bile kıymeti bulunmadığını düşünerek yollara koyulduk.

İman ve irfan harikası Türk milletini AKP tasallutundan kurtaracağız.

Ayırma ve kayırma partisini sandığa gömeceğiz.

Allah’ın izni, milletimizin desteğiyle 7 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisi iktidardadır.”

Share
964 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?