logo

reklam

“Bizim Derdimiz İş Üretmek “

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla seçim gezilerinde ben iş koliğim dedi.

 

Artvin merkez program kapsamında 1 nolu S.S Nakliyeciler Kooperatifi başkanı Orhan Uçar ve yönetimini ziyaret eden Kışla’ya ikinci sıra adayı Hayrettin Gülbin, İl Başkanı Erkan Balta Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve partililer eşlik etti.

Artvin Yeniden Parlak Dönem Yaşasın

Nakliyeciler kooperatifte konuşma yapan İl Başkanı Erkan Balta “ülke açısından hayati bir seçimdir. Ülkenin geleceğini, iyiliğini ve kalkınmasını hepimiz istiyoruz. Bu seçimde ülke geleceği için beraber karar vereceğiz. 13 yıldır AK Parti iktidardadır. Yatılan yatırımlar ve hizmetler ortadadır. Bizler iç muhasebe yaparak istişare yaparak yeni bir vizyonla karşınızdayız. Artvin’de çok büyük yatırımlar yapılıyor, İsrafil Kışla Artvin adına önemli ir değerdir. Artvin Kışla ile çok şey kazandı. Artvin yeniden parlak bir dönem yaşasın. 1 Kasım seçimleri ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini dilerim” dedi. Nakliyeciler Kooperatifi  ziyaretinin ardından terminal esnafı ziyaret edildi.

“BEN İŞ KOLİĞİM” 

Milletvekili adayı İsrafil Kışla, Hayrettin Gülbin, Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Başkanı Erkan Balta ve partililer köy ve mahalle muhtarlarıyla Marina’da bir araya geldiler. Muhtarlara hitap eden İsrafil Kışla “Bizim derdimiz iş üretmek ve hizmet etmektir. Artvin’in çok hizmete ihtiyacı var ve bizler buna başladık devamını da getireceğiz. Her köyümüzle tek tek ilgileniyorum. Artvin göç alan bir ilimizdir, nüfusumuzda 5 bin artış oldu. Su ihalesi yapıldı ve su sorunumuz çözülüyor. Asfalt olmayan köyümüz kalmasın istiyorum. Geçen yıl 90 km asfalt yaptık, bu yılda yine devam edeceğiz. Aldığım sorumluluğun hakkını veriyorum. Ben iş koliğim. Hopa tünelin 5300 metre tünel tüm hızıyla devam ediyor. Yusufeli yolunda 44 adet tünel var. Macahel ‘de tünel projemiz var. Sahara’da tünel projemiz var ve yeni Artvin yolu büyük projemiz var “ dedi.

Share
620 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?