logo

Beşiktaşlı Taraftarlar Ziyaretlere Devam Ediyor

Artvin Beşiktaşlı Taraftarlar Dernek yönetimi, Vali Yardımcısı Önder Coşğun’u makamında ziyaret etti.

Spor Toto Süper Lig’in 33. haftasında Osmanlıspor’u 3-1 yenen Beşiktaş, 2015-2016 sezonunun şampiyonu olmuştu. Beşiktaş ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etmesi Artvinli siyah beyaz renklere gönül veren taraftarları da sevinci boğmuştu.

Bu kapsamda Artvin’de bir dizi şampiyonluk kutlamaları yapmayı hedefleyen Beşiktaşlı Taraftarlar Derneği, ilk olarak koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Vali Yardımcısı Önder Coşğun’u ziyaret etti. Artvin Beşiktaşlı Taraftarlar Dernek Başkanı Vedat Özarslan ve dernek yönetim kurulu üyeleri Turgut Gümrükçü ile Kemal Algın Beşiktaş taraftarı olan Artvin Vali Yardımcısı Önder Coşğun’u makamında ziyaret ettiler. Artvin Beşiktaşlı Taraftarlar Dernek Başkanı Vedat Özarslan, Vali Yardımcısı Önder Coşğun’a ilimizde yapılacak olan şampiyonluk kutlamaları hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra Beşiktaş bayrağı ve şampiyonluk etiketi takdiminde bulunan dernek yönetimi ve Beşiktaş taraftarı Vali Yardımcısı Önder Coşğun’la sezonun kısa bir değerlendirmesini gerçekleştirdiler. Ardından ilimizde yapılacak olan şampiyonluk kutlamalarına Vali Yardımcısı Önder Coşğun’u da davet ederek sözleşerek görüşmeyi sonlandırdılar.

Etiketler: » » » » »
Share
412 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?