logo

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Hopa’da

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman Memleketi olan Hopa’ya gelerek anneannesinin ve dayısının mezarını ziyaret etti.

 

Artvin Hopaspor Eski Kulüp Başkanı Nedim Koyuncu’nun konuğu olarak Artvin’e gelen Fikret Orman havanın yağmurlu olmasına rağmen mezarlığa giderek dua etti. Mezarlık ziyareti sonra Hopa sahilinde bulunan Bordo Mavi isimli kafede dinlenen Fikret Orman burada basın mensuplarının Kayserispor’un Futbolcusu Deniz Türüç Beşiktaş’a transferi ve Quaresma’nın Çin’e transferleriyle ilgili sorularını yanıtladı.

Orman; Transfer Çalışmalarına Önümüzdeki Hafta İtibaren Yaşlıcağız

Orman Deniz Türüç transferiyle ilgili herhangi gelişmenin olmadığını ifade ederek “ Şimdilik böyle bir transfer yok. Ben çıkan haberleri de okumadım ve görmedim ama böyle bir transfer yok. Çin’e Beşiktaş gidecek, Quaresma değil. Biz kampa Çin’e gideceğiz ama Quaresma değil” diye konuştu.

Orman transfer çalışmalarına henüz başlamadıklarını ifade ederek “Transfer çalışmalarına daha yeni başlayacağız. Daha bir şey yapmadık.  Önümüzde ki haftadan itibaren uğraşmaya başlayacağız”ifadelerine yer verdi.

Share
1788 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?