logo

BER-SAM Mobilya Mağazası Hizmete Girdi

Artvin’de hizmete giren BER-SAM Mobilya mağazası Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe tarafından açılışı gerçekleştirildi.

BER-SAM isimli mobilya mağazası görkemli bir açılışla hizmete girdi. Orta Mahalle Miralay Şükrü Bey Caddesi’nde faaliyetlerini sürdürecek olan BER-SAM Mobilya mağazasının açılışına Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, İl Müftüsü Kemal Uçkun, Belediye Başkan Yardımcıları Erkan Yazan ve Aydemir Akköy, Artvin Nakliyeciler Kooperatifi Derneği Başkanı Orhan Uçar, Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan ve çok sayıda davetli katıldı.

Başkan Kocatepe: Artvin’imizin Yaşanabilir Bir Kent Olmasında Önemli Bir Adım

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe açılış yaptığı konuşmasında, “yine güzel bir gün, yine istihdam yine iş, yine Artvin’in yaşanabilir kent olması noktasında atılan önemli bir adım. Ama en güzeli artık Artvin’imizin bütün mahallelerinde bu tür yerler açılmaya başlandı. Artvin 7 mahalleden oluşuyor. Orta mahallemizde bu güzel tahsisi açan arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun diyoruz. İnşallah hayırlı helal kazançlar sağlar güzel hizmetler verir” dedi. Ardından İl Müftüsü Kemal Uçkun işletmenin açılışı öncesi dua okudu.

Duanın ardından Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kurtul Özel, İl Müftüsü Kemal Uçkun ve iletme sahibi Mehmet Avcı ve oğlu Osman Avcı işletmenin açılış kurdelesini kesitler. Daha sonra davetliler işletmeyi gezerek Mobilya mağazasının ürünlerini incelediler.

BER-SAM Mobilya

İlimizde 30 yılı aşkın nakliyecilik yapan Artvin Sakalar Köyü sakinlerinden Mehmet Avcı, yeni bir sektöre oğlu Osman Avcı’yla girdi. Artvin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Alkan’ın askerlik arkadaşı olan Osman Avcı, açılışa iştirak eden bütün davetlilere teşekkürlerini sundu. İşletmede her türlü mobilya ürünlerinin mevcut olduğunu dile getiren Avcı, isteğe ve tasarıma göre de sipariş aldıklarını ifade etti. İşletmenin ilimize ve ülkemize hayırlı olsun temennisinde bulunan Avcı bütün Artvin halkını mağazasına davet etti.

Etiketler: »
Share
1314 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?