logo

“Ben Tüccar Değilim Eğitimciyim”

Artvin Eğitim Sen Şubesi tarafından “Ben Tüccar Değilim Eğitimciyim” konulu panel 10 Mayıs Pazar günü saat 13.00’da Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

Artvin Eğitim Sen’den Türkiye’de Laik ve Eğitimde Gericileşme konulu panel. Eğitim Sen Artvin Şubesi tarafından 10 Mayıs Pazar günü saat 13.00’da gerçekleşecek olan “Ben Tüccar Değilim Eğitimciyim” konulu panele önemli isimler konuşmacı olarak katılacak. Laik demokrasinin her zaman yanında olduklarını ifade eden Eğitim Sen üyeleri bunu her fırsatta değişik platformlarda gösterdiler. Eğitimciler bu kez önemli isimleri Artvin halkıyla buluşturarak Laik ve Eğitimde Gericileşme konuları üzerinde tartışacaklar. Ankara Üniversitesi Eğitim bilimleri Fakültesi Doç. Dr. Ahmet Yıldız, Gazi Üniversitesi eğitim bilimleri Fakültesi Yrd. Doç. Dr. Ayhan Ural, Bir gün Gazetesi Yazarı Ünal Özmen’in katılımıyla gerçekleşecek olan “Ben Tüccar Değilim Eğitimciyim” konulu panel merakla bekleniyor.

Artvin Eğitim Sen Şube Başkanı Köksal Gümüş, Gelecek kuşakların bağnazlığın kuşatması altında olduğunu belirterek; “bu günlerde bize çok şey katacağını düşündüğümüz panelistlerimiz siz değerli Artvin halkıyla buluşturmanın memnuniyeti içindeyiz. Pazar günü gerçekleşecek olan panelimize bütün Artvin halkını davet ediyorum” dedi.

Share
932 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?