logo

Belediyespor’a Deplasman Desteği

Artvin Belediyespor Basketbol Takımı gittiği her deplasmanda Artvinli hemşerilerini mutlu ediyor.

 

Bölgesel Erkekler basketbol liginde mücadele eden Artvin Belediye Basketbol takımı ligde yenilgisiz yoluna devam ederken, son müsabakasını Bartın deplasmanında gerçekleştirdi.

Bartın deplasmanından galibiyetle dönen takımımız Artvinli hemşerilerimizle galibiyeti kutladı. Tribünde Atabarı ve  Cilveloy’u söyleyen Bartın’da ki Artvinliler zor geçen maçta, basketbol takımına şarkılarla destek verdi. Maçtan önce Artvinli hemşerilerimiz, Bartın Valisi’ni ziyaret ettiler. Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, basketbol takımını şehre girdiği andan itibaren takımızı bağrına bastı ve takımı Amasra’da misafir etti. Artvin Belediyespor Kulüp Başkanı Zafer İnce, “kendilerine kulübümüz adına teşekkür ediyorum. Maç öncesinde Artvin özlemi yaşayan hemşerilerimizle beraber olduk tribün adeta Artvin gibiydi. Oyuncularımız çok duygulandı ve maç sonucunda bizleri ayakta alkışladılar. Başarı belediye başkanımızın özverisi gayreti ve desteğinden dolayı kendilerine teşekkürlerimiz sunuyoruz. İnşallah güvenenleri mahcup etmeyeceğiz ve takımı 2. lige çıkacak final gurubuna götürüp Allah’ın izniyle de 2’inci ligde olacağız” dedi.

Bu hafta sonu Artvin Spor salonunda oynanacak olan, lig ikincisi Kayseri Erciyes üniversitesi basketbol takımıyla karşılaşacak olan temsilcimiz, müsabakadan mutlak galibiyetle ayrılmayı hedefliyor. Çalışmalara yoğun bir şekilde devam eden basketbol takımız,  Kayseri Erciyes Basketbol Takımı’nı da yenip yenilgisiz yoluna devam etmek istiyor.

Kulüp Başkanı Zafer İnce, Cumartesi günü saat 16.00’da oynanacak zorlu müsabakaya Artvin halkını davet etti.

Share
502 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?