logo

Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin Çocuk Sevgisi

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye caddede, sokakta ve etkinliklerde çocuklar sevgi gösterisinde bulunuyor.

 

Artvin’de çocuklara yönelik yaptığı hizmetlerden dolayı miniklerin kalbini kazanan Başkan Kocatepe, caddede, sokakta, programlarda gördüğü her çocukla yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler vermeyi ihmal etmiyor. Başkan Kocatepe’yi gören küçük yaştaki çocuklar sarılarak sevgilerini gösteriyor. Son olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı programında kendisine sarılarak sevgisini gösteren çocukları makamına davet etti.

Başkan Kocatepe’nin daveti üzerine makamında ziyaret eden Elif, Zeynep, Sevim Ağırbaş kardeşler Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin çocuklar için yaptığı oyun parkları, etkinlikleri ve sürekli samimi davranışlarından dolayı sevdiklerini dile getirerek daha çok oyun parkı yapılmasını istediler.

Başkan Kocatepe, “ Çocuk sevgisi çok farklıdır. Benim de 3 çocuğum 2 torunum var. Bugünün çocukları yarının büyükleri olacaklardır. Bu gün biz çocuklarımıza sevgi göstereceğiz ki geleceğin büyük Türkiye’sinde her biri değişik idareci ve yönetici konumuna gelecek olan bu günün çocukları da yarının büyükleri olarak kendilerinden sonra gelecek olan çocuklara sevgilerini göstersinler. Yakınlık göstererek sevip, sevindirdiğimiz çocuklarımıza bize ulaşmalarının güç olmadığını göstererek yaptığımız sohbetler esnasında şimdiden devletin sevgisini onlara göstermeliyiz. Bugün bir belediye başkanı da olsam ben bu halkın bir parçasıyım. Çocuklarımız benim için çok önemlidir, onların her biri bir çiçektir. Onların iyi bir ortamda yetişmesi için Artvin Belediyesi olarak ilimizde mahallelerimizdeki belediye hizmetlerinin yanı sıra okullarımızda da eğitime verdiğimiz desteklerle elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu günün çocukları, yarın bu ülkeyi yönetecek insanlar olacaktır. Biz yönetici ve idareciler olarak çocuklarımıza ilgi göstermeliyiz ki, onlar da bizleri örnek alarak eğitime yönelsinler” dedi.

Çocuklara çeşitli hediyeler veren Başkan Kocatepe, en kısa zamanda yeniden görüşmek istediğini söyleyerek makamından uğurladı.

Ziyarette anne Behiye Ağırbaş ile Rüştü Ağırbaş hazır bulundu.

Share
248 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?