logo

Belediye Başkanı Kendi Oğlunun Nikahını Kıydı

Gelin ve Damat Masasında Cittaslow Logosu Vardı

Artvin’in Şavşat ilçesi belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk Kendi Oğlunun Nikahını kıydı. Şavşat’ın Haziran ayında İtalya’nın Milano kentinde Cittslaov (Sakin şehir)Unvanı almış olması nedeniyle gelin ve damat masasında Cittaslow Şavşat YAZILI Salyangoz logosu vardı.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk oğlu Ömer Faruk Öztürk’ü muhteşem bir düğünle evlendirdi.

Düğüne Artvin Valisi Kemal Cirit, İl protokolü, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta bütün ilçe belediye başkanları daire amirleri, iş dünyası temsilcileri ve birçok sayıda misafir katıldı.

Şavşat Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk kendi oğlunun nikahını kıydı. Nikah şahitliklerini ise Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti İl başkanı Erkan Balta, Hopa Belediye Başkanı9 Nedim Cihan, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin yaptılar.

Kendi oğlunun nikahını kıyan Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk bütün katılımcılara hoş geldin dedikten sonra kendisi için çok önemli ve bir baba için en güzel an şeklinde ifade etti.

Kendi oğlu Ömer Faruk Öztürk ve gelini İsmigül Öztürk’ü karı koca ilan ediyorum demesinden sonra düğün salonundan büyük bir alkış geldi.

Daha sonra nikah şahitliği yapan Belediye başkanları Ömer Faruk Öztürk ve İsmigül Öztürk çiftine çeşitli nasihatlerde bulundular. Evlilik cüzdanlarını ise AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta; “İnsanlığın temeli ailedir. Aileyi de kadın kurar” diyerek aile cüzdanlarını gelin İsmigül Öztürk’e takdim etti.

Düğün oldukça yoğun katılımla gerçekleşen takı merasiminden sonra halaylarla son buldu.

Etiketler: » » » »
Share
1441 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+7 = ?