logo

Bedriye Keskin Son Yolculuğuna Uğurlandı

Artvin eşraflarından ve esnaflarından Saffet Keskin’in eşi Bedriye Keskin(49) 11 Mart 2016 Cuma günü Ankara’da hayat veda etti. 3 yıl boyunca hastalığı ile mücadele eden   Bedriye Keskin Ankara’da vefat ettikten sonra naaşı Artvin’e getirilerek Kolorta Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı.

 

12 Mart 2016 Cumartesi günü Merkez Camii’nde İkindiye müteakip kılınan cenazeye  CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe,  Kemalpaşa Belediyesi Başkanı  Ergül Akçiçek,   Arhavi CHP İlçe Başkanı Engin Erkan, Artvin  Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan,  Artvin Faal Gazeteciler Başkanı İsmet Başar,  Artvin Gazeteciler derneği Başkanı Zeki Alkan, Artvin Şoförler Odası  Başkanı Ahmet Alpaslan, CHP İl Başkanı Ali Yücel Kurt, CHP Merkez İlçe  Başkanı  İlyas Şahin,  ADD Artvin Şubesi Eski Başkanı Ahmet Biber, Ari Eski Belediye Başkanı Musa Ulutaş, CHP Şavşat İlçe Başkanı Nihat Acar, Artvin Ticaret Odası Başkanı Kurtul Özel ve Artvin halkı katıldı.

MERKEZ CAMİİ’NDEKİ TAZİYE BİR BUÇUK SAAT SÜRDÜ

Bir buçuk saat boyunca ayakta taziyeleri kabul eden Saffet keskin ve Keskin ailesi cenazeye katılıp acısını paylaşan dost, akraba ve arkadaşlarına teşekkür etti. Oldukça kalabalık bir cemaatle kılınan namazda merhume Bedriye Keskin için helallik istendi. Oldukça üzgün görünen Saffet Keskin ve Keskin ailesi Bedriye Keskin’i son yolculuğuna Kolorta Mezarlığı’nda uğurladı.

Oldukça üzgün görünen ve eşini gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlayan Saffet Keskin acısını paylaşan, gelemeyip telefonla arayan, çelenk gönderen, bizzat cenazeye katılan tüm dost,  akrabalarına teşekkür etti.

Share
2101 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?