logo

Bayraktutan’dan Teşekkür

Artvin’de yeniden Milletvekili seçilen Uğur Bayraktutan teşekkür mesajı yayınladı.

Artvin’de zorlu ve çetin bir seçim kampanyası geçirdikten sonra 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinde yeniden CHP Artvin Milletvekili seçilen Uğur Bayraktutan bir teşekkür mesajı yayınladı.

Artvin ve ilçelerinde sandıklara giderek destek veren tüm Artvin halkına teşekkür eden Bayraktutan “2015 Genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisine ve şahsıma vermiş olduğunuz destekten ve güvenden ötürü şükran duygularımı sunuyor, 25 dönemde daha çok çalışıp halkımıza daha fazla hizmet edeceğime söz veriyorum. Bu duygularla seçim sürecinde yoğun çalışan tüm partililerimize de ayrıca özel teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Artvin İl Başkanı Ali Yücel Kurt’ta Teşekkür Etti

Artvin’in tüm ilçelerinde seçim çalışmalarını organize eden, Milletvekili adaylarının seçim çalışmalarında yorulmadan hep yanlarında olan CHP Artvin İl Başkanı Ali Yücel Kurt’ta bir teşekkür mesajı yayınladı.

CHP Artvin İl Başkanı Ali Yücel Kurt mesajında şu ifadelere yer verdi: “Seçim sürecinde partimize desteğini ve güvenini esirgemeyen tüm Artvinlilerin, Milletvekili adaylarımıza, her zaman büyük bir özveriyle çalışan örgütlerimize ve partililerimize, Kadın ve Gençlik kollarımıza, demokrasi ve özgürlük için “YAŞANACAK BİR TÜRKİYE” için emek veren ve sandıklarımıza sahip çıkan partimizin her neferine teşekkürlerimi sunarım.”

Share
573 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?